Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy magyar munkásnak...

Milyen egy magyar munkásnak az élete nyugaton?

Figyelt kérdés
Albérlet mennyire drága?Élelmiszer?Hús,gyümölcs,zöldség,édesség,tejtermékek?És hogyan bánnak veled a munkahelyen,éreztetik veled,hogy te csak egy külföldi vagy?Fizetés?Egyéb juttatások, támogatások?

2022. aug. 24. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor már beilleszkedtél, akkor jobb, amíg illeszkedsz addig elég sok mindent kell neked csinálni, behozni azt a lemaradást amit az ő szüleik elértek náluk kb 20 év alatt


+ még vedd hozzá, hogy az emberi agy gyerekkorban a legbefogadóbb, felnőtt korban már csak nagyon erős akaraterővel tudod elérni azt amit gyerekkorban könnyebben tudtál volna


Semmi nem lehetetlen, csak jobb tisztába lenni ezekkel


Én úgy mentem neki, hogy ezeket leszartam, és azt mondtam, hogy én vagyok a nagy király és majd megmutatom... másképpen alakult


Szerintem sokáig nem lehet kint maradni, de ha az ember tapasztalatra, valami váltásra vágyik akkor mindenképp szükséges egy ilyen élmény

2022. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs elképzelésed semmiröl, akkor elöször tájékozódj!

Olyan, hogy "Nyugaton" nincs, a nyugati országok között igen nagy eltérések vannak minden téren.

Másrészt ahhoz, hogy valami esélyed legyen beilleszkedni, legalább is középfokon kell tudnod a nyelvet, enélkül "csak egy külföldi" leszel, mert aki nem tud kommunikálni, akivel nem lehet beszélni, az nem lehet más.

Az sem mindegy, mit értesz "munkás" alatt, nem mindegy, hogy valami normális végzettségröl van szó, szakmunkásról vagy betanítottról, esetleg a mosogató/takarító szintröl, mert nagyon más a megítélése ezeknek (ahogy MO-on is)

2022. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!