Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos külföldiek tömegesen...

Bizonyos külföldiek tömegesen érzelmileg fejletlenebbek lennének, mint egy átlagos magyar?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge érzelmi fejlődést, érzelemvilágot érzékeltem bizonyos angolszász embereken, amelynél sokkal gazdagabb érzelmekhez vagyok szokva itthon. Ez annak tudható be, hogy tanult nyelveken nem lehet úgy átvinni metakommunikációt, mint anyanyelven vagy ezek az emberek tényleg megrekedtek az érzelmi intelligencia fejlődésének útján?


Példa: semennyire sem érzik, hogy mivel bántják meg a másikat. Gépies, logikus levelezés, nulla érzelem. Nem kizárólag a munkában, azon kívül is.


2022. aug. 25. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a magyarok többségével tapasztaltam ezt, bár kinek mi. Sokadik oka, amiért évekkel ezelőtt elköltöztem és soha nem tervezek visszamenni (nyilván nem a látogatásokra gondolok ez alatt).


Bármilyen érzelmet és gondolatot át tudsz adni bármilyen nyelven, ha elég jól beszéled azt. Ezt három (nemsokára négy) nyelven személyesen is tapasztaltam.


Lehet egyszerűen téged nem kedvelnek vagy csak rossz embereket fogtál ki. Ezek viszont bármilyen népnél megtörténhetnek.

26/N

2022. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán előítéletes vagy…
2022. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom beérett Orbán beszéde :D
2022. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3#: jó megfogalmazás:).
2022. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyet megkérdez, az maga is érzelmileg fejletlen. Pedig gondolom nem is vagy bizonyos angolszász.
2022. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!