Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek ebben az országb...

Miért ilyenek ebben az országban az emberek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömmel beszélgettem és ő Hollandiából jött haza egy kicsit. Mesélte hogy ott senkit nem érdekel mit csinálsz viszont itt még azt is megszólják lassan ha a kukába dobod a szemetet. Minden apróságba belekötnek az emberek. Mindenki tiszta ideges, frusztrált és mindemellett egymáson töltik ki a haragjukat.

Egy csöpp tolerancia sincs az emberekben egymásfelé. Nagyon furcsa azt hallani hogy máshogyan is lehetne élni. Akkor nem értem nekünk miért kell úgy viselkedni mint a vademberek egymással?



2022. aug. 28. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Tulajdonképpen most közel 10millió emberbe kötöttél bele.
2022. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez itt Európa csóró országa azért!
2022. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Az Eu-hoz való csatlakozás, azok általi követelmények betartására sem képes a magyar, mert ezeknek mindig ki kell húzni mindenhol a gyufát az állandó kipcsakosodással.

Szerintem nálunk a régi rendszer beidegződése van még mindig, az állandó besúgás, stb. Élvezi a nép.

2022. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, iszonyatosan sok értelmileg gyengécske ember él itt. Kicsi IQ, kicsi tolerancia, beszűkült világkép...
2022. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Mert itt a csinálj amit akarsz mentalitás él.

Ha be lennének tiltva a marhaságok,a férfiak és nők tudnák a saját szerepüket meg stb.

De ma már mindenre rá lehet tenni az "ez normális" címkét,és csodálkoznak az emberek ha mindenki állat módjára viselkedik halál nyugodtan.

2022. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
35%
Te miért vagy ilyen? Mit érdekel téged, hogy más mit csinál?
2022. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3as leírt, teljesen igaz.


Semmi fejlődés nem látszik a fejekben, máskülönben nem lenne még mindig a fidesz.


A magyarok többsége egy beképzelt, de meglehetősen primitív ember, aki folyamatosan kifogást keres, megsertődik, okoskodik, de a gyakorlatban egy nagy 0., még gondolkodni sem tud,és lusta barmiert is tenni.

2022. szept. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!