Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek,miért akarnak...

A magyar emberek,miért akarnak mindent ocóért,vagy lehetőleg ingyen akár?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért, te nem olcsón szeretnél dolgokat? Mert akkor légyszíves szólj, ha bármit venni akarsz és megszerzem neked!
2022. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
nyugat miért akar ocóért munkaerőt pl kínai rabszolgát
2022. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Mire gondolsz pontosan? Mert az, hogy a reális lehetőségeken belül a lehető legolcsóbban akarják megúszni az üzletet az tök természetes. Azt én se értem mikor kvázi elvárnák hogy a vállalkozások pusztuljanak éhen és bekerülési ár alatt dolgozzanak.
2022. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert csórók
2022. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 16:16


"te nem olcsón szeretnél dolgokat?"


Nem szoktam alkudozni sehol..Te szeretnéd ha nállad alkudnék ha eladsz v mit?

2022. szept. 2. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
"Te szeretnéd ha nállad alkudnék ha eladsz v mit?" te vagy akkor a kivétel mert 99% alkudozik
2022. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát me' őket ne b*a át ám senki, de hogy ők tuti, hogy min 2*-es áron adják azt a valamit tovább, az tuti.

Ilyen "Ember embernek farkasa" tv. van itt.

2022. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert rohadtul nem olcsó semmi. És rohadtul nem jó a fizetések.
2022. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Mégis milyen kérdés, hogy miért akarnak az emberek olcsóbban vásárolni..? :D Gondolkodni tudsz??


Te gondolom valami hazai kis vállalkozócska vagy, szóval jó hogy frusztrál a dolog, de ez van, ilyen a kapitalizmus.

Ha hazai üzleted van, akkor nyilván többszörösét fogod kérni a kacatjaidért, mint amennyiért a külföldi multik árulják ugyanazt a kacatot; márpedig ahogy te pénzből élsz, úgy a vásárlók is pénzből élnek. Te rábszod a többszörös árat az árudra, hogy legyen pénz amiből zabálsz majd, és ugyanígy a vevőid is pénzből zabálnak, szóval előfordulhat a részükről meglepődés, ha több pénzt akarsz kizsidóskodni a zsebükből, mint amennyihez a multik hozzászoktatták őket.

2022. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 18:36


Munkanélküli vagyok,nem vagyok vállalkozó.

2022. szept. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!