Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék hogy tesin ne...

Mit tehetnék hogy tesin ne izzadjak (annyira)?

Figyelt kérdés
Sajnos idén a mi osztályunk nyerte meg az első órai tesit, és hogy fokozzuk az élményt, 7 óránk lesz még utána. Kifejezetten izzadós típus vagyok, férfi golyós dezodort használok (lány létemre). Ha nem sportolok, nap végéig egész jól elvagyok, de ha elkezdek futni onnantól patakokban ömlik az izzadtság ami egyrészt ronda, másrészt szaga van. Ráadásul a tanárnő nem 5 perccel a csengő előtt szól, mint az előző tanáruk, hanem kicsengetéskor enged el minket öltözni. Szóval 10 percem van élhető állapotba szednem magam, átöltözni, és átmenni a másik épületbe, a másik terembe. Bármilyen tippért nagyon hálás vagyok.

2022. szept. 5. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél perc alatt meg tudod mosni a hónod alját szappannal, lemosod vízzel és gyorsan megtörlöd, dezor és máris öltözöl.
2022. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja. Gyorsan meg tudod mosni a hónaljad.
2022. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használj nedves törlőkendőt, az időben nem sok.
2022. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit 1es ír, + nyilván alapból legyen nálad törülköző amivel az öltözőben áttörlöd magad. Mármint felitatod az izzadtságot és így nem a ruhádnak kell.
2022. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a törölköző+nedves törlőre szavazok, plusz dezodor.

Én is izzadós vagyok, általában így csinálom.

2022. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2022. szept. 5. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a tanárok is tisztában vannak vele, hogy a testnevelés szaggal, bűzzel jár. Ezt tudomásul véve nem róhatják fel az orrodra, hogy büdös a feneked, a lábad, vagy akár a hónaljad. Így hát nyugodtan ülhetsz be a másik terembe kissé szagosan is, az ablak azért nyitható, hogy az ebből eredő fulladásos halálesetek elkerülhetők legyenek. Az osztálytanító ehhez írásos beleegyezését adta, amikor megkezdte pályafutását, és mindent alaposan tudomásul vett. Neked ezek után nincs okod aggodalomra.
2022. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
7es, szerinted ki nem sz*ja le a tanárokat? Egy iskolsá számára az iskola elsősorban szociális színtér, a többiek előtt kell rendesen megjelenni, nem a tanárok előtt:D
2022. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 jó neked hogy ilyen lazád tudod felfogni, nekem nem menne :D De ha menne is, elsősorban magam miatt szeretnék tiszta lenni a következő órára. Nekem nagyon zavaró ha vizes és ragadós a testem, a ruháim is nedvesek, és büdös vagyok.
2022. szept. 5. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Lezuhanyzol, minden 100 éves iskolában is van zuhanyzó az öltözőkhöz. Lányoknál még a szégyenlősség sem lehet kifogás. Ha ennyire aggaszt ez a helyzet, ez 100%-os hatást vált ki.
2022. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!