Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Auschwitzban volt keményebb...

Auschwitzban volt keményebb az élet vagy az Észak koreai munkatábroba?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:
táborba,bocsánat..
2022. szept. 9. 09:20
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Auschwitznál nehéz durvábbat elképzelni így is brutál embertelen volt, bár az igaz hogy nagyobb nyílvánosságot kaptak a történtek míg Észak-Koreából nem nagyon szivárognak ki információk.
2022. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nézőpont kérdése:

- Auschwitz csak pár évig állt, de oda kifejezetten meghalni mentek az emberek, még ha előtte dolgoztatták is őket. Akiben még volt életösztön, az abban gondolkodott, hogy van valami kis remény, ha kitart.

- Észak-Koreában hivatalosan börtönök vannak, ahol a politikai bűncselekmények miatt elítélt emberek életfogytig tartó büntetésüket töltik. Kegyetlen, embertelen körülmények, és bár sokan meghalnak, nem közvetlen cél az emberek megölése. Az ember tudja, hogy valószínűleg sosem jut ki onnan.

2022. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én még egyikben sem voltam. Pontosabban Auschwitzben voltam már, de csak turistaként. És ott volt még a Gulag is.
2022. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Észak-koreai munkatáborok már az Auschwitzi gulag előtt is jóval léteztek,és hát amiket itt irnak az elég komoly


[link]

2022. szept. 9. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nektek nincs kegyetlenség mérőtök?

Észak korea sokkal sötétebb, gonoszabb mint hitler hülyesége. Ő csak gyilkolt, mint valami borbély. Éazak korea a terror és szenvedés mestere.

2022. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 12:10


Teljesen egyetértek veled.

2022. szept. 9. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

"Teljesen egyetértek veled."

. Mert véletlenül nem ugyanaz a felhasználó?

Már csak azért feltételezem, mert "Stream Recorder" felhasználótól kaptam meg szó szerint az #5-ös kérdezői reakciót és a #6-os választ.

2022. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

8-as!

Én is így jártam, a kérdező lehet, hogy megjárta valamelyik munkatábort és mentálisan leépült, most magával beszélget.

2022. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!