Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önöknek nincs elegük ebből a...

Önöknek nincs elegük ebből a három embertípusból?

Figyelt kérdés

1. fiatal anyuka, aki mindig az út kellős közepére parkolja le a babakocsit az üzletekben, boltokban pont úgy, hogy ne lehessen tőle közlekedni, és úgy járkál fel s alá, mint ha ő lenne az atyaúristen.


2. "Sziámi ikrek". 3-4-5 (vagy akár több) fős csapatok, akik a legkeskenyebb járdán is egymás mellett közlekednek, úgy, hogy aki szembejön velük, az véletlenül se férjen el. Inkább neked jönnek, minthogy 2 másodpercig szétváljanak.


3. Járdán biciklizők, akik azt hiszik, hogy nekik elsőbbségük van csak azért, mert kerékpárosok, és mert ha ütköztök, akkor nyilván nem ők húzzák a rövidebbet. Őket sem érdekli, hogy milyen keskeny egy járda (és akkor is bevágnak két egymással szembe közlekedő gyalogos közé, ha a fene fenét eszik is), vagy hogy a járda mellett ott van a szépen felfestett biciklis-sáv az úton (persze keresztbe-kasul meg simán átvágnak az utcán).



2022. szept. 9. 15:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem a C tipusú járkálás zavar a legjobban, mikor a svéd barátok falkában, hangoskodva vonulnak a városban, olyan hangerővel, olyan szavakat használva ami félelmet okoz másokban.
2022. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
engem az elsőnek a módosulása zavar jobban mikor a bevásárlókocsit hagyják a boltfolyosó közepén, illetve mikor kasszánál végeztek a fizetéssel és elpakoltak, de nem mozdítanák meg arrébb kocsit miközben az én 2-3 termékemet már le is húzta a kasszás és nem tudok odaférni hogy pakoljak. és nem, nem csak nyugdíjasok ilyenek
2022. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt hármon kívül engem, ami nagyon tud zavarni mostanában, az az a típus, aki a társasházi lépcsőház hátsó ajtaját tekinti afféle közösségitérnek, éjjeli és hajnali órákban. Cigiznek, hangoskodnak és nincsenek másokra tekintettel, mindezt szorgalmi időszakban. Földszinten lakunk, és pont az én szobám mellett van az ajtó, szóval főleg nagyon zavaró. Eleinte volt rá példa, hogy reflexből kiröhögtek, visszaszóltak a korombeli huszonévesek, de szerencsére a többedik alkalommal már elég volt egyszer szólni és akkor már elnézést is kértek.
2022. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj neki utolsó hogy nem mentek neked, vidékünkön ez sem lett volna meglepő ha szóvátesznek valamit a másiknak
2022. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek, plusz

-öregasszony aki szinte fellök mindenkit, hogy elsőnek szálljon fel a buszra. Legalább negyed órája a megállóban várunk, de ő a sofőr előtt kezdi el számolgatni a buszjegyre valót, 10 forintosokban.


Fiatalok, akik a busz hátsó ajtóinál ülnek le a lépcsőkre ha van leszálló, akkor se tápászkodnak fel. Aki le akar szállni, ugorja át őket. Ha rájuk lépsz akkor te vagy a bunkó persze (én mindig rájuk lépek)


4+ gyerekes anyakoca a fodrásznál/kozmetikusnál/egyéb kezelésen aki elvárja (!!!!) hogy a dolgozók és a többi vendég foglalkozzanak a kölykeivel, amíg ő megkapja az adott szolgáltatást.

2022. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
A buszon hátizsákkal kétszer annyi helyet elfoglaló tahó. Le nem venné a paraszt.
2022. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ajik az egyik ulésre leulnek, a masikra meg hátizsakot tesznek hogy ne lehessen leulni?
2022. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

1. Soha nem tapasztalatam ilyet problémaként.


2. Zavaró, de nem.befolyásolja az életemet. Meg bicajcsengőtől szétugranak. Szerezz be egyet, gyalog is nyomhatod.


3. Nem hiszik, hogy elsőbbségük van, szimplán csak bunkó parasztok, akik leszarják, hogy mit gondolalsz, mert két pillanat alatt elzúznak és soha többet nem látnak. Emiatt gondolják, hogy bármit megtehetnek, mert ő nem fog emlékezni rád.

2022. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2%
3 hátizsákos tahónak volt pofája leszavazni a 16-ost.
2022. szept. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%
#19 A 16-os egyike lehet azoknak a parasztoknak, akik szó nélkül leülnek a másik mellé, és azért zavarja hogy ott van a táska, mert akkor nem teheti meg ezt. Én is mindig odarakom, és nem azért mert úristen nehogy valaki mellém üljön, hanem mert rohadtul nem kényelmes a 10 kilós táskával a lábam között vagy az ölemben utazni. Ha valaki oda akar ülni, akkor megkérdezi, hogy "elnézést, szabad lesz?" (mint minden normális ember), én pedig elrakom a hátizsákomat. Ugyanezt tapasztaltam mikor én akartam leülni valaki mellé, akinek ott volt a táskája. Ezért szavaztam le.
2022. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!