Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg önző és szörnyű...

Tényleg önző és szörnyű vagyok mert 2 macskát a volt barátomnak adtam,mert egyedül képtelen voltam ellátni őket 3 műszak mellett és alapból nem otthon ülő vagyok?

Figyelt kérdés

Kutyám van, őt mindenhova tudom vinni magammal,kivétel a munka. Sokat sétálunk.

Macskákkal annyit tudtam foglalkozni , hogy almoltam 2x, feltakarítottam az almot, kaptak enni,inni. Ha mentem aludni,akkor aludni mentem, nem nézek se tévét se mást,hogy közben velük foglalkozzak. Egyik macska soha nem kijárós létére örökké az ajtóban üvöltött. Itt a kis lakásban jobban. A volt barátomnál erkélyre tud menni, egy fokkal jobb neki. Ők ketten laknak és munka után otthon vannak.

Az is közrejátszik, hogy autista vagyok és nagyon besokalltam, mert segítségre lenne szükségem, magamat nehezen tudom ellátni nem anyagilag, fizikailag.

Ketten vállaltuk a macskákat és így nekem sok volt. Sajnálom őket, de nem bírtam, hogy csak a munka volt velük és idő semmi rájuk. Adhd-s vagyok súlyosan, kell a mozgás ,a séta, az edzés. Utálok a lakásban lenni. Mindig mennék.

Szülőket havi 1x tudom meglátogatni, messze laknak és akkor is egyedül lennének itthon. Nincs szobám,ahova vihetném magammal őket.

Legszívesebben eret vágnék, hogy ilyen szerencsétlen vagyok ,hogy egyedül besokalltam tőlük, pedig 4 éve velünk, már csak velem voltak..


2022. szept. 11. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Tisztelt Kérdező!


Nő vagy férfi írta ezt a történetet? Hány éves vagy?


A barátod hány éves? Orvosi diagnózis szerint vagy autista és adhd-s? Vagy csak magadról feltételezel dolgokat önkéntes alapon?


Mióta élsz a szüleidtől külön? Hogyan sikerült önállósodnod?

2022. szept. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy találtál nekik jó otthont, más nem számít.
2022. szept. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem megyek, mert a jogosítványt is elvennék, amiért megkinlódtam, mint mindennel. Nem jókedvemből vagyok önálló. Első barátomnak nem mertem mondani, hogy nem akarok vele öszeköltözni és a szüleim váltak, utána nem volt hova visszaköltözni, pedig voltam sokszor bajban. 30 elmúltak,abban az időben nem foglalkoztak ezzel a betegséggel. Ráfogták, hogy hisztis, hogy rossz, nem akar tanulni, különc, stb. Rengeteg bántást kaptam a tipikus autista tünetek miatt. Ez a macskás volt barátom is sokszor erőltetni akart rám dolgokat, ami nem jó számomra és veszekedett. Nem ezért, vagy nem csak ezért lettünk külön, más fő oka is van.
2022. szept. 11. 02:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legkorrektebb döntés, h a macskák jólétét nézted, és gondoskodtál róla h oda kerüljenek, ahol nekik jó lesz.
2022. szept. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös döntés volt hogy beszerezzétek őket, akkor semmi szemétség nincs abban, hogy nem nálad, hanem nála vannak.
2022. szept. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmérted hogy a macskáknak hol lenne jobb, és aszerint cselekedtél. Emiatt ne legyen bűntudatod.
2022. szept. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Hat szerencsetlen macskaknak jobb igy. Megvan a velemenyem, de legalabb nem az erdo szelere dobtab ki oket.
2022. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Tökéletesen cselekedtél, mitől lennél önző és szörnyű? Így kell. Felmérted, hogy jobb életük lehet máshol és oda vitted őket. Hol lenne itt probléma?
2022. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2022. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő akart igazából macskát, egyedül soha az életben nem kellett volna. Főleg úgy nem,hogy nem otthonülő vagyok és nem tudok olyan lakást bérelni egyedül, ami nagyobb van vagy erkély vagy kijárhatnának. Ők ketten laknak testvérével, otthon vannak általában. Otthon isznak..
2022. szept. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!