Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak! Tetszene egy...

Fiúk/férfiak! Tetszene egy ilyen lány/nő?

Figyelt kérdés
Stílusát tekintve az 1940-1950-es évek divatja dominál. Szeret utazni, kirándulni. Viszont inkább introvertált, kicsit nehezebben találja meg másokkal az összhangot. Nincs káros szenvedélye, maximum néha iszik egy kicsit, de nem annyit hogy részeg legyen. Alacsony, de jó alakja van.
2022. szept. 11. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán, válaszban kifejtem:
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"Stílusát tekintve az 1940-1950-es évek divatja dominál."


Fogalmam sincs, hogy ez mit jelent, de az az idő tájt használatos katonai repülőgépeket nagyon csipázom. Oké, főleg a második világháborúsokat, szóval 1945-ig.


De ez amúgy meg már megint egy tucat kérdés, amire konkrétan csak annyi a válasz, hogy figyelj, most figyelj: lesz, akinek bejössz majd, lesz, akinek nem. Ennyi. Úgyhogy ne aggódj, ne változz meg senki kedvéért, add önmagad mindig, élj úgy, ahogy neked jólesik és majd lesz valaki, akinek tetszeni fogsz.

2022. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruha teszi az embert és egyébként sem az dönt el egy ilyen választást, hogy mások mit mondanak, hanem az, hogy te mit gondolsz, érzel a lehetőségeiddel kapcsolatban - azt feltételezve, hogy te állsz egy ilyen választás előtt most éppen!
2022. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Marhára nem érdekelne, milyen évtized divatjának felel meg a ruhája. Az érdekel csak, ami alatta van.
2022. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Én ismerkednék vele. Szintén introvertált vagyok. 28F
2022. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Stílusát tekintve az 1940-1950-es évek divatja dominál."


Lódenkabátban jár?

Netán pufajkában?

2022. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Nem. Olyan stílusú szoknyákban és ruhákban. Van eredeti is, ami tényleg abból az időből származik. Tehát nagyon nőies. Nadrágot nem is hordok.

2022. szept. 11. 16:51
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Kitalálom: művész vagy valami rettenetesen alulfizetett, teljesen haszontalan munkát végez.


Ez esetben nem, az a minimumkövetelmény, hogy valaki legyen magában is életképes

2022. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Nem talált.

2022. szept. 11. 18:21
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Mégsem mondod meg, szóval ezekszerint mégis.
2022. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem szeretem a csodabogarakat. Nekem egy nőnél a legfontosabb hogy hozza az átlagot, és ne legyenek súlyosan negatív tulajdonságai, semmint hogy kiemelkedő legyen valamiben.


"Stílusát tekintve az 1940-1950-es évek divatja dominál."

Ami képeket google dobott, az alapján nem jön be, mert az utcán 100 mről feltűnne.

2022. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!