Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori jelenség itt a gyakori...

Gyakori jelenség itt a gyakorin, hogy egy-kérdésre odasereglenek olyan választ írók akiknek láthatóan kizárólag az az egy céljuk van, hogy a kérdezőt - kérdéstől teljesen függetlenül - durván sértegessék, alázni próbálják. Mi az ok?

Figyelt kérdés

Kiforgatják a kérdést feltevő szavait, meghazudtolják a tényeket amiket csak kérdező ismerhet, több esetben magát az egész témát kérdőjelezik meg, hogy nem is létező dolog, próbálva a kérdezőt úgy beállítani mintha bolond lenne.


Ezek az emberek a bolondok? Néha azon gondolkodom (egy pár másodperc erejéig) hogy miféle emberek lehetnek ezek?


Pszichiátriai betegek? Frusztráltak akik tehetetlenül vergődnek valamiért az életükben és ebben vezetik le a feszültségüket, hogy számukra ismeretleneket sértegetnek, próbálnak kiközösíteni, alázni?


Olyan szánalmas amikor ilyesmit lát az ember.

Elkepzelhető amint az a szerencsétlen gonosz, torz ábrázattal fogalmazza meg és írja a szemétkedéseit, miközben ő maga egy szerencsétlen hogy így viselkedik.


Nem keverem össze az éles, csípős de racionális, lényegretörő hozzaszólásokat az értelmetlenül agresszív, sértő, provokatív válaszokkal.


Ez utóbbi most a téma.



#hozzaszólások minősége, oka
2022. szept. 16. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nincs hol levezetniuk a feszkot, esetleg aputol kapnának ezért egy maflast, ezért itt arctalanul, névtelenül megteszik.


Ignoralni kell őket egyszerűen.

2022. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Dunnig-Kruger hatás.

Azt hiszik mindenhez értenek és pont ezért nem képesek elfogadni, hogy igazából mennyire nem tudnak semmit.

2022. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
*Dunning-Kruger, bocsánat
2022. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én főleg bántalmazástörténeteknél vettem észre. Bármelyik családonbelüli- vagy párkapcsolatierőszak történetnél kapásból öten beírják, hogy "Kamu.", többen meg kifejtik, hogy miért hihetetlen a számomra, mint bántalmazástúlélőnek teljesen hihető és hitelesnek tűnő sztori. A bántalmazás dinamikájának teljesen alapvető részeit kérdőjelezik meg, valószínűleg azért, mert ők sosem voltak bántalmazva. Ez a meghazudtolás szerintem azért van, mert nem szeretnék, ha összetörne a kis illúziójuk a világ biztonságosságáról. Vagy pedig azért, mert maguk is bántalmazók és hitelteleníteni próbálják az áldozatot, hogy a saját bűnük is kisebbnek vagy semmisnek tűnjön.
2022. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a "legjobb" amikor kérdező pl. azt írja hogy "zöld volt a cipője amit vett " erre jön a válasz hogy hazudik, bolond, csak kitalálta, nem zöld volt hanem lila stb.
2022. szept. 16. 19:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Briliáns :Vagy pedig azért, mert maguk is bántalmazók és hitelteleníteni próbálják az áldozatot, hogy a saját bűnük is kisebbnek vagy semmisnek tűnjön.
2022. szept. 16. 19:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Azok csak trollkodni akarnak, de túllőnek a célon mindig...
2022. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, - eléggé sok sutyer@k éli ki itt az aberrációit!

Jól esik nekik név, ill. arc nélkül vagy hamis névvel "belerúgni kettőt" általuk nem is ismert emberekbe!

"Hatalmasnak" érzik ettől magukat!

Hatalmasnak végül is hatalmasak...

2022. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem ugyanezt.

Hogy sok válaszoló úgy válaszol hogy azzal éreztesse, akár rejtetten akár nyíltan, hogy mekkora hülye/elmaradott/*egyéb más negatív alpári jelző*-nek tart téged és tulajdonképpen elküldenek a jó ....*képzeletedre bízom*.


Ha meg jelzed, hogy ez milyen hozzáállás válaszolók részéről akkor nekik áll följebb.


Magyarul ha bármilyne módon rámutatsz vagy megakadályozod, hogy tudathassák veled (magukkal), hogy mennyivel alattuk vagy, akkor átmennek alpáriba és elhordanak mindennek. Kell nekik a napi betevő.


(Bocsi a stílusért, de tényleg kaptam már válaszokat, ahol nem tudtam mire gondolni...)

2022. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én még fenyegetést is kaptam privát úton, a testi épségemre vonatkozóan, hogy itt fog állni az otthonom ajtajában....
2022. szept. 16. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!