Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csinálja azt a kollégám,...

Hogy csinálja azt a kollégám, hogy mindenki, még a legmogorvább pénztáros is mosolyog rá?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki egyben a szaktársam is, 23 éves, nem kigyúrt, viszonylag alacsony (175 cm), nem gazdag, azt meghagyom, hogy stílusosan öltözködik de ennyi.


Szerintem nem is jóképű, a profilképén is csak 21 lájk van, mégis akárhova megyünk, az emberek egyszerűen sokkal kedvesebbek vele, mint egy átlagos emberrel.


Múltkor a dohányboltba kísért be ahol a pénztáros kb sosem mosolyog de senkire, viszont pár szót beszélt a sráccal miközben vásárolt, és vigyorgott.


Vagy pl a Lidlbe is, alig köszönnek nekem vissza, ő sorrakerül és a pénztáros mosolyog, nagyon köszön neki, miközbe előtte pl rám rám se nézett.


Vagy pl buszon ha nincs hely, volt, hogy egy lány ránézett, és levette a táskáját anélkül, hogy szólt volna neki, hogy szeretne oda leülni.


Szerintetek csak szánalomból vigyorognak rá mert esetlennek tűnik? Vagy mivan mégis benne ami bennem nincs?


2022. szept. 16. 22:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még borostája sincsen, nekem van, de mégis semmi.
2022. szept. 16. 22:27
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg az én profilképemen 74 lájk van.
2022. szept. 16. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy számodra nem tetszik de a nők számára igen is szimpatikus a szaktársad.

Ha ápolt,pozitív személyiség,nem félénk, jól öltözködik akkor az azért sokat segít.

2022. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisugarzasa van, ennyi. Azt nem lehet megvenni.
2022. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írjak jó a kisugárzása.
2022. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért csak ennyi lájk van a képén? 😏
2022. szept. 16. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A like nem mindig irányadó. Egy ismerősöm képet alig lajkoltak. Engem is és többeket is megkerdezett. Nem dobta ki a közösségi oldalra a képet. Tehát nem láttuk. Ez a lajkolgatas ettől is függ.
2022. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóságban az az élőben lehet hogy jobb, fotó nem mindenkinek előnyös.
2022. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideje rájönnöd hogy az élet nem lájkokból áll. Huszonévesen elég gáz hogy még itt tartasz.

A kisugárzás számít, hogy milyen ember valaki, mennyire kedves, mennyire lehet vele jól elbeszélgetni. Nem a lájkok meg a külső meg a pénz..

Ha a nőknek akik ezt így őszintén kimondják, nem hiszel (ugyanis a te fajtád soha nem hiszi el amit egy nő mond, azt gondoljátok hogy ti sokkal jobban tudjátok hogy mit akar, mint ő maga. Nem figyeltek a nőkre, arra amit mondanak, aztán csodálkoztok hogy a kutyának sem kelletek.) akkor higgy a saját szemednek. Hiszen látod hogy a kollégád csinálja jól. Mert ezek szerint ő egy értékes ember. A való világban él, beszélget, flörtölget, nem csinálja teli a gatyóját ha kontaktust kell teremteni egy nővel IRL. Te meg eközben a lájkokon lovagolsz..

Ahhoz mit szólsz hogy nekem profilképem sincs a facebookon? Akkor én nemhogy népszerű nem vagyok, de nem is létezem?

Amíg te döglesz a net előtt addig én élem az életem, jövök-megyek, utazgatok, és a való életben kötök barátságokat a hülye online tér helyett. Ahogy a kollégád is. És ez sokkal többet ér mint a négy fal között rohadni és lájkokat gyűjteni. Nem kapsz értük semmiféle díjat, viszont cserébe elfut melletted az élet.

2022. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katona Dius ***** válasza:
81%

Nos. Én rám is mosolyognak az eladók. Nő vagyok, de nem a csinosabb fajtából. De.

Köszönök nekik,ha feldobnak egy témát, beszélek velük pár szót, amivel még nem tartom fel a sort. Megkoszonom a kiszolgálást egy sima köszönömmel, ha tabozok,akkor elköszönök. Tudod,a pénztáros,boltos, bárki is ember. Az ember szereti,ha emberként bánnak vele,nem kvázi robotnak,dugható tárgynak nézik. Tök mindegy nő vagy férfi az illető. Ha látják,hogy nornálisan bánsz velük,segítőkészebbek is.

2022. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!