Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan alakult az eddigi...

Hogyan alakult az eddigi életed? Mi a történeted?

Figyelt kérdés

Születésedtő fogva mostanáig.

Hány éves vagy?



2022. szept. 16. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Egy középréteghez tartozó családban születtem egy megyeszékhelyen. 19 évesen felmentem Pestre és programozónak tanultam, majd Pesten kezdtem el dolgozni. Közben megházasodtam, majd kiköltöztünk Németországba. Most várjuk a második gyerekünket.
2022. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
37 éves vagyok. Iskola, egyetem, elég fiatalon házasság, két gyerek. Éltünk pár évet külföldön, de most újra itthon. Semmi extra, sőt, unalmas, de én elvagyok, jó ez így.
2022. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beléptem a fideszbe, jó életem van.
2022. szept. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Betegen születtem, apám alkoholista volt aki az összes fizetését elitta, anyám 8 általánost végzett és fiatalon intézetbe adták a szülei, egy 500 lelkes kis porfészekben nőttem fel... ehhez képest azért nem volt olyan borzasztóan rossz gyerekkoruk bátyámmal.

Így, 33 évesen, különösebb panaszra nincs okom. Van egy aranyos feleségem, gyerekek, kicsi de legalább saját lakás, és ha rajtam múlik, akkor a mostani munkahelyemről megyek majd nyugdíjba.

2022. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!