Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyerekkori álmait hány...

A gyerekkori álmait hány ember valósította meg itt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a környezetemben, rajtam kívül senki nem valósítja/valósította meg a gyerekkori álmait. De miért nem? Változott a prioritás azóta? Az ember megváltozik?

2022. szept. 19. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én. 6 éves koromtól tanár akartam lenni, aztán 40 évet töltöttem a pályán. Sosem fizettek jól. Nem ágáltam. 3 gyermekünket neveltük fel a férjemmel, ő testnevelő, én matematika-fizika tanár. Boldogok voltunk.
2022. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A karrier csak egy dolog, de itt sok minden másra is gondolok. Például, gyerekként elhatároztam, hogy lesz egy lakókocsim, meg egy bogárhátú VW-m, és lemegyek vele a tengerpartra. Ez volt talán a legerősebb visszatérő gyerekkori álmom, és idén végre megvalósítottam (először, de nem utoljára!), pedig sokkal nehezebb volt már most jó állapotú és megfizethető bogárhátút találni, mint 25 éve, álmaim születésénél. De sok ilyen dolgot fel tudnék sorolni, amit megvalósítottam, sok mindent még nem, de rajta vagyok :)
2022. szept. 19. 18:19
 3/29 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én szeretnék egy régi kocka alakú autót. Kis koromban volt egy Wartburg-unk.
2022. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkori álmokban nincs realitásérzet, én orvos akartam lenni, de nem bírom a vért, a boncolást, lelkileg sem tudnám feldolgozni az egészet, gyerekként ezekbe nem gondol bele az ember. Ettől nem gondolnám, hogy kudarcot vallottam, csak rá kellett jönnöm, hogy nem az az én pályám.


Másik nagy álmom az volt, hogy külföldön éljek, de most itthon is nagyon jól élek, nem feltétlen akarok már kiköltözni. Ezt sem kudarcnak élem meg, bármikor kimehetnék, ha akarnék. Az álmok változnak.

2022. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban mindig azt kívántam, hogy ne legyen átlagos életem. Végülis sikerült, mert átlag alatti lett.
2022. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
3darab
2022. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%
Én minimum 100 nővel akarok szexelni mielőtt meghalok
2022. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mar csak 100van hatra 7es.
2022. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom, számomra ugyan az a rózsaszínes-lilás álomvilág járta át az elmémet gyerekként, mint most. Ez a legbelsőbb ösztönös vágy. Fogalmam sincs, miért akartál orvos lenni, de biztos nem ebből a vágyból, amiből az én álmaim sarjadtak. Lehet, hogy láttál pár Vészhelyzet részt, és menőnek gondoltad az orvosi pályát. De egy igazi, őszinte álom nem a menőzésrő, a vagánykodásról, a villogásról szól, hanem egy őszinte belső vágyakozásról. Például gyerekként ettem kinder csokit, és annyira finom volt, hogy elhatároztam, ha lesz pénzem valaha, akkor sok ilyet fogok enni. És megtettem. Rengeteg kinder csokit megettem felnőttként is, egészen addig, míg meg nem untam. De aztán más csokikra is rátértem, rafaello, m&m-s, meg mindenféle csipszek, amikért gyerekként odavoltam, csak nem volt rá pénzem, most is épp olyan élvezettel eszem mint gyerekként, és már megtanultam rotálni is, tehát, egy fajtából egy héten maximum egyszer eszek, így nem unok rájuk. Persze le is mozgom, heti ötször lefutom a 10 kilométert, hogy ne hízzak ezektől a nassolásoktól. Ezt csak példaként írtam le, hogy az igazi vágy kielégítés nem köthető a mások általi megfeleléshez, mint például karrier. Nem leszek attól menő és karizmatikus, hogy csipszet eszek, egyszerűen azért eszem, mert élvezem. És így vagyok minden más vágyálommal is.
2022. szept. 19. 18:53
 10/29 A kérdező kommentje:
7-es, minőség a mennyiség felett... Ez egy elég egyszerű álom önmagában, mert sokan állnak a sarkokon 10.000 forintért árulva magukat. Ezt az álmot 1 millió forintból meg lehet valósítani, csak így önmagában semmi értelme.
2022. szept. 19. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!