Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyire megvált...

Normális, hogy ennyire megváltozott a véleményem? Ez amiatt van, már, hogy nem vagyok elvakult rajongó?

Figyelt kérdés

Régebben 11-15 éves koromig Michael Jackson fan voltam és nem hittem a pedofil botránynak, sok érvet, elolvastam, hogy miért nem volt pedofil.


De most már 19 évesen, alig hallgatom a zenéjét, hajlok arra, hogy pedofil volt. Nem olvastam már rég érveket, arról, hogy miért volt pedofil, csak az van bennem, hogy az volt.


Ez miért lehet?



2022. szept. 19. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meguntad a zenéit
2022. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És emiatt az is megváltozott bennem, hogy pedofil volt vagy sem?
2022. szept. 19. 18:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Meguntad gondolom. Én is rajongtam olyan előadóért akinek meguntam a zenéjét.
2022. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Benőtt a fejed lágya, ahogy mondani szokták...
2022. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem érveket kell olvasgatni, hanem a hivatalos bírósági jegyzéket, amiben a vádló apuka konkrétan bevallja, hogy pénzért cisnálta...


Egy kicsit úgy érzem még az inga két oldalán jársz. Vagy fanatizálsz valakit és szereted a zenéjét és véded a róla alkotott képet, vagy nem szereted a zenéjét, és hiszel a rágalmazóinak.

Miközben a zenéjének és a bírósági ügyeinek semmi köze nincs egymáshoz:D Nyugodtan szeretheted a zenéit úgy is, hogy elhsized, hogy pedofil volt, és nyugodtan hihetsz az ártatlanságában úgy is, hogy utálod a zenéjét, mint a büdös sz*t:D


Szóóóval igen, ez a szemléletváltás valószínűleg a fanatizmus elmúlása miatt van, de most egy kicsit átcsaptál az ellenkező irányba.

Majd idővel a helyén kezeled a témákat. A bírósági dolgokat racionálisan vizsgálod és aszerint döntesz, a zenéit meg ízlés alapján, függetlenül a botrányoktól.

2022. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 13-16 éves korom között hatalmas Kiss fan voltam, állandóan őket hallgattam. Most már csak nagyon ritkán "nosztalgiázok", azóta más kedvencem van. Változott az ízlésed, ennyi.

23/L

2022. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szokványos jelenség. M.J. rajongói az 1980-as években leginkább tizenévesek voltak, akik azóta már minden tekintetben felnőttek és bölcsebbé váltak. Ha most élne és koncerteket adna, alig lenne 30 pluszos ember a közönség soraiban. A pedofíliáról csak annyit, hogy még a saját testvérei is elismerték, hogy majdnem szétrepedt a gatyája, ha gyerekek közelébe ment. Az elvakult rajongók persze mindezeket nem hajlandók elhinni. Mint ahogy Jackson bőrének kifehéredését is egy ritka bőrbetegséggel magyarázzák. Hát, persze: amíg nem feküdt kés alá és nem operáltatta szét az egész arcát, addig a bőre is fekete volt. Majd a plasztikai műtétekkel egy időben hirtelen nem csak az arcvonásai kezdtek az európai fehér emberére hasonlítani, hanem a bőre is pont ilyen árnyalatúvá változott egy pont ekkor keletkező bőrbetegség miatt... Esti mesének is gyenge. :)
2022. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

7.

Én több mint 20 MJ koncerten voltam. Majd 2001-ben New Yorkban személyesen is találkoztam vele.

Akkor már évek óta itt éltem.

Ma 46 évesen is elmennék a koncertjére és van olyan 70 éves ismerősöm aki szintén mint ahogy 16-17 stb. évesek is. Bár ma már nem koncertezne, tudjuk milyen tervei voltak.

Amúgy a nagyapja ugyanebben a bőrbetegségben szenvedett.

Michael vitiligoja 1983-ban kezdődött ahogy a lupusz is.

Karen Fay elmondta, hogy eleinte a világos foltokat próbálták elfedni majd egyre kevesebb lett a sötét folt így aztán megfordult a procedúra. Sok helyen látszik milyen foltos volt az alkarja, mellkasa, nem hibáztatom, hogy ezt nem akarta mutogatni főleg, hogy színpadon élte le szinte az egész életét.

A testvérei akik fejőstehénnek nézték egész életében és féltékenyek voltak mert semmi tehetségük sincs és soha nem is volt. Janet a kivétel.

Azok akik évtizedeken keresztül mellette dolgoztak, táncosok, koreográfusok, zenei technikusok, barátok és még sorolhatnám, mindbazt mondták ők tették volna meg az első feljelentést ha bármi ilyesmit észrevettek volna. Köztük a volt felesége is például.

Nem csak egy oldalról kell nézni a dolgot hanem a másik oldalt is a barátait a zenész társait akár híres embereket akár nem híres embereket.


Amit nem értek az az,hogy aki nem szereti a zenéjét nem érdekli, hogy milyen élete volt, nem olvasta a könyveit, az mi a fenének foglalkozik vele??


Aki engem nem érdekel az csinálhat bármit is én azzal nem foglalkozom nem olvasok róla, nem beszélek róla, a létezése sem érdekel.

2022. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

#8: A zeneipar (vagy akár Hollywood) hemzseg a dúsgazdag figuráktól, nem M.J. volt az egyetlen. Őket miért nem nézték fejőstehénnek (vagy ha igen, miért nem vádolták őket pedofíliával)?

*

"Michael Jackson (†50) legkevesebb 24 gyermeket molesztált, akiknek 15 év alatt összesen 35 millió dollárt, vagyis mai árfolyamon 80 milliárd forintot fizetett ki, hogy hallgassanak a szexuális bántalmazásokról – derült ki azokból az FBI által őrzött aktákból, amelyekbe most a Sunday People magazin nyert bepillantást."

[link]

*

A kérdésem az, hogy ha én sosem molesztáltam gyerekeket és emellett a világ legjobb és legdörzsöltebb ügyvédeimmel veszem magam körbe, akkor hogy lehet az, hogy mégis 80 milliárdot kell tejelnem? Ezek a sztárügyvédek miért nem képesek bebizonyítani az ártatlanságomat?

Tudod, én sem értem, hogy akik rajonganak M.J-ért, mint zenészért, azok miért akarják a mocskát a szőnyeg alá söpörni? Az én kedvenceim között is vannak melegek, leszbikusok, drogosok, sátánisták, stb. (mondhatni: a könnyűzeneipar velejárói), de én ezeket sosem vonom kétségbe, csak azt mondom, hogy ettől még kiváló zenészek. Nem foglalkoznék M.J,-vel, ha nem kerülne rendszeresen a szemem elé újabb és újabb kérdés, amely vele kapcsolatos. A fanatikus bűnpártolást nem díjazom.

2022. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

9.

Nem egészen ennyi volt az összeg de hagyjuk is.

Mint azt már az ügyvédei is akkoriban kijelentették hogy hiba volt fizetni, viszont a koncertezéssel, fellépésekkel kapcsolatos szerződések miatt meglépték ezt.

Hiba volt ők is csak emberek tudták hogy a szerződések miatt kötve volt a kezük.

Az is hogy hányan és hányan vallották azt hogy apuci meg anyuci kért meg erre meg arra hogy ezt mondjam meg azt mondjam.

Nagyon sok családnak segített nagyon sokan próbáltak a hátán felkapaszkodni, kihasználni azt hogy van pénze csak sajnos túl naiv volt hogy ezt meglássa.

De erről napokig is beszélgethetnénk. A hazug újságcikkek nem érdekelnek 1986 óta tudom hogy egy szavuk sem igaz.

Ahogy szoktam mondani jöhet bárki csak újságíró ne legyen.

És ezt nemcsak vele kapcsolatban mondom hanem bárki mással és nem csak most hanem akár az 1800as évekről is beszélhetnénk.

Nem mellesleg egy londoni barátom közeli ismerőse volt MJ-nek és olvastam a levelezésüket gondolom te is ugye?

Nem ő az egyetlen Hollywoodban akit el akartak tenni az útból.



A lényeg, hogy 36 év után én azt gondolom amit gondolok és te is azt gondolsz amit akarsz és mindenki boldog.

2022. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!