Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyire megvált...

Normális, hogy ennyire megváltozott a véleményem? Ez amiatt van, már, hogy nem vagyok elvakult rajongó?

Figyelt kérdés

Régebben 11-15 éves koromig Michael Jackson fan voltam és nem hittem a pedofil botránynak, sok érvet, elolvastam, hogy miért nem volt pedofil.


De most már 19 évesen, alig hallgatom a zenéjét, hajlok arra, hogy pedofil volt. Nem olvastam már rég érveket, arról, hogy miért volt pedofil, csak az van bennem, hogy az volt.


Ez miért lehet?



2022. szept. 19. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, amit akkarok.

Vagy pedó volt vagy nem.

Akkor is ő volt abban az időben, az egyik pop sztár.

Még mindig jók zenéi, ikonikusak......

2022. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy van ijen jelenség, is hogy sokat foglalkozol pedofíliával, pl. Olvasol cikket Stb.

Akkor mindenki gyanús lesz neked, az utcán járó apuka is aki kislányával járkál. Bárki aki meg tudná tenni, aki gyerek közelében van gyanús csak az Esélye anyi, hogy téged elcsap, holnap egy autó.

2022. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy működsz kérdező mint a felszínes emberek: ha rajongsz valakiért az szent, ha már nem bírod, akkor meg egyből bűnös a szemedben, a tények lényegtelenek..
2022. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Végül is kb nem történt semmi. A legrosszabb esetben MJ pénzért szexelt pár gyerekkel, akik ezt a pénzért vállalták bevállalták. Mindenki jóljárt, senkinek sincs semmi baja.
2022. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja csak ha kiskorúak voltak az a k**va nagy baj
2022. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

1. kezdjük ott,hogy Te soha nem voltál igazi rajongó


2.Mi az,hogy "elvakult rajongó"? Nincsenek elvakult rajongók csak tájékozottak,de igazság szerint nem kell rajongónak lenni ahhoz,hogy ismert a tényéket.

2022. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket tessék végig nézni


[link]


A 'Leaving Neverland hazugságai' (Lies of Leaving Neverland) [Magyar felirattal]



[link]


Square One - A startmező

Új tanú Michael Jackson ügyében | 2019-es dokumentumfilm


A Square One - A startmező egy dokumentumfilm, ami a Michael Jackson elleni 1993-as vádakat vezsi górcső alá. Új bizonyítékokat és információkat mutat be olyan emberek interjúin keresztül, akik közel álltak az esethez. Ezek az interjúk eddig soha nem hallott nyilvános állásfoglalásokat tartalmaznak az ügy tanúitól, Michael Jackson unokaöccsétől és az 1993-mas ügyvéd jogi titkárától.


Felirat a fogaskerék alól választható ki


[link]

Michael Jackson And Wade Robson: The Real Story


A felirat a fogaskerék alól választható ki



Huszonöt hazugság, amit a Leaving Neverlandben mondtak neked

[link]

2022. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem nézed meg inkább Jeffrey Eipstein ügyét?
2022. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!