Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A te véleményed szerint hány...

A te véleményed szerint hány felé nem létezik?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 12:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Embernél 2.001 a gombáknál asszem 300
2022. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Hány felé micsodát?
2022. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha a végtelenből kivonod a létezők számát, megkapod a nem létezőkét, ezzel választ kapsz kérdésedre.
2022. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Biológiailag 3, ha a születésinél adódó összes változatot az interszexualitásból egynek vesszük. Férfi-nő-interszexuális.

Társadalmi nemeknek(gender) nem tudom milyen relevanciája van kutatási szempontokat leszámítva. Nekem például a saját nemi identitásom ott körbe ért, hogy nincs kugim, szóval nő vagyok, társadalmi szerepek meg el vannak engedve részemről, az nem része a saját identitásomnak. De szerintem 3+ valamennyi. Igazából szerintem nem releváns. Miért érdekeljen, hogy más mi alapján határozza meg magát? Ha valaki megkér, hogy xy módon hivatkozzak rá, akkor úgy fogok, de ennyi

2022. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Kettő nem van (férfi és nő), és mindkettőn belül vannak ilyen zavaros egyedek, de attól még nem kell őket külön nemként kezelni. Pl egy leszbikus nő is nő, egy aszexuális férfi is férfi stb.
2022. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%

Kettő nem van.

A többi csak deformitás.


De a "hányféle" az egybeírandó.

2022. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
#5 A leszbikus, meg az aszexuális nem egy nem, hanem szexuális orientáció. Két külön, egymástól független dolog a szexualitás és a nemi identitás.
2022. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Kettő.

X kromoszómás: nő, Y kromoszómás: férfi.

Elhanyagolható százalékban vannak rendellenességek - de mint a neve is mutatja a dolognak ez rendellenes.

Meg van olyan mentális betegség, amikor úgy érzed/hiszed/szeretnéd/állítod (a kívánt aláhúzandó), hogy nem az vagy amit a génjeid meghatároznak.

2022. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%
Inaktív Y kromoszómával is léteznek nők, teljesen női "alkatrészekkel", női önmeghatározással...
2022. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
No es ferfi letezik. Tehat ketfele nem van. Minden mas kamu. Atveres.
2022. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!