Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a kollégám szemei csillogna...

Ha a kollégám szemei csillognak amikor találkozunk, akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Vagy lehet beteg lett :))
2022. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
ha ő a vidámparkban a hintaló, akkor nem.
2022. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy próbálja kikönnyezni a muslincát.
2022. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Morzsi007 ***** válasza:
72%
Csak másnapos és jól sikerült a buli.
2022. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Vagy látásjavító műtétje volt és beépített lencséje van.
2022. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Lázas lehet, meg van fázva.
2022. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag szerelmes lehet beléd:-D Most mi ezt honnan tudjuk?

Nem rosszból de ennek a kérdésnek nem sok értelme van.Persze jogod van bármilyen kérdést kiírni.Miért nem próbálod valahogy megtudni hogy tetszel e neki?Pl.finoman megtudni van e párja,mert ha van akkor csak egy menetet szeretne vagy egy viszonyt mondjuk.

Vagy az van amit a többiek írtak:) Ha tetszenél neki szerintem amúgy kezdeményezne,mondjuk nem tudjuk hogy te nő vagy e vagy férfi?

2022. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:
Szerintem szerelmes, még az is lehet, hogy beléd:)
2022. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok. 23 éves és férfi. De az a gond, hogy én vendégmunkás vagyok. Az illetővel(nő) nem is ugyanazt a nyelvet beszéljük. Úgy tudom nincs senkije. De ritkán találkozunk másik részlegen dolgozik. Csak feltűnt az utóbbi pár hétben, hogy csillog a szeme mindig ha találkozunk, meg állandóan mosolyog ha meglát. Pedig korábban olyan rideg volt velem. Társaságban meg úgy viselkedik mintha ott se lennék.
2022. szept. 21. 23:29
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Akkor csak szivat. Te meg belezúgsz, azt hiszed lesz valami, aztán majd a végen meg mondja, hogy Ő nem úgy gondolta. Légy határozott, kicsit bunkó, az kell az ilyeneknek, sz@rd le a fejét, így több esélyed lesz, hidd el. Ha látja rajtad, hogy oda vagy érte, az nem jó.
2022. szept. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!