Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nem tudnak...

A magyarok miért nem tudnak összetartani, gyűlölködés, utálkozás helyett?

Figyelt kérdés

Sok helyen jártam már a világon, de még egy ilyen megkeseredett, utálkozó, egymásnak keresztbe tevő nemzetet nem láttam.


A magyarokban miért nem alakult ki valami összetartás, közösségi szellem?



2022. szept. 21. 22:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Mert kulonbozo a gondolkodasuk es illetve a media igyekszik hogy magyarok utaljanak egymast
2022. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Kvóta népszavazás; gyermekvédelmi népszavazás megvan? Soha ennyien nem szavaztak egy irányba Magyarországon (kormánypártiak és ellenzékiek tökéletes szimbiózisban), mint ezen a két népszavazáson.
2022. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Mert nem erre lettünk kitenyésztve.
2022. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%

Mindenki magából indul ki. Te is.


Ezt látod bele másokba, mert Te is ilyen vagy.

2022. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Emiatt már én is undorodom a magyar emberektől. Persze vannak kivételek, csak ritka.

Gyakran elkap a hányinger, amikor arra kenyszerülök, hogy ismeretlen emberek közé menjek.

Pl. megyek a városba valamit elintézni, és amikor embereket látok elkezd hányingerem lenni.

2022. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
#5: Akkor neked szociális fóbiából adódó mizantróp személyiséged van (megspékelve egy adag magyargyűlölettel). Biztos sokan szerethetnek téged. :)
2022. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Minden civilizált nép utálja egymást (pl franciák). Csak a primitív, törzsi népek tartanak össze (pl cigányok).
2022. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
De ssze tudnak tartani ott, ahol van mozdítható dolog, érték, tehát az "Uram-bátyám" helyzetekben.
2022. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

#6


Köszönöm az análízisát Dr. úr! Három mondatból megfejtette, ez aztán teljesítmény. Orvosi Nobel díjat neki! 🤦

2022. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
"Turáni átok" mondanám, de talán minden nemzetségben benne van valahol ez az utálat egymás felé, de tény hogy külföldön is csak azt hallani a kinti magyaroktól, hogy egymás alá tesznek, ahol csak lehet. Én magam nemigen tapasztaltam ezt kint, idehaza annál inkább. Miért? Talán mert idehaza a legnagyobb a depressziósok száma Európában, vagy mert van aki utálja az életét, hát másokat is rühell., Az élet nagy kérdése, a kérdésed barátom! Ha eleget élsz és tapasztalsz, talán rájössz a válaszra. De inkább szard le a gyűlölködőket!
2022. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!