Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek bejött a külföldi...

Akinek bejött a külföldi meló,meglett kint mindene,ès szuper fizetès,ház,autó,minden..Az mi a turóèrt jön vissza M.O. ra???🤔🤔🤔🤔 Mièrt jönnek egyesek vissza a sz@rba???

Figyelt kérdés
Ismerek jópár olyan embert,aki èveket,vagy hónapokat dolgozott kint Ausztriában,Nèmetországban,Svájcban,Angliában. Meglett mindene. Autó,ház,család,szuper fizetès munkahely,Stb. Szóval minden jó,szuper. Bejött neki a főnyeremèny,vagy ahogyan szokták mondani. Megfogta az Isten lábát. Aztán egyszer csak Hazajön Magyarországra,ès egyfojtában arról beszèl hogy neki milyen jó volt kint Londonban,Madridban,Bècsben,Stb Volt neki álom munkahely,fizetès,ház,autó,család. Aztán mègis csak úgy döntött,hogy haza jön M.O.-ra. Ja,persze honvágya van. Meg egyèbb duma. Ezzel semmi baj nincs.De akkor mièrt panaszkodik mint a fürdős qrva,mièrt köpköd folyton Magyarországra? Mièrt jött vissza,ide,ha mondjuk Bècsben annyira jó volt? Ha meg vissza jött a szavaival ebbe a pöcegödörbe,akkor meg ne panaszkodjon,meg ne nyomja a rizsát,hogy kint mennyi minden jobb,szebb,Stb. Egyszerűen nem èrtem az ilyen emberek logikáját! Ha valaki ennyire hülye,hogy kint császári èlete volt,ja persze ha mèg családja sincs itthon,se lakás,hajlèktalan...Akkor mièrt jött vissza a kakiba???🤔🤔🤔 Volt munkahelyem ahol csomó ilyen birka volt. Meg ismertem egy hajlèktalant,aki csábitani akart hogy menjek vele ki koldulni Bècsbe,mert ott mennyire jó minden. Èn mindig csak azt kèrdezem. "De ha annyira jó volt kint,megvolt mindened,király módon èltèl,mègis mia túrónak jöttèl vissza,a sz@rba??? Ha itt vagy,akkor mièrt panaszkodsz folyton,ès köpködsz?" Erre az illető "Bármikór vissza tudok menni" Na,hát akkor meg ki,vagy mi a fene tart vissza??? 🤔🤔🤔🤔 Vagy vannak emberek akik ennyire seggfejek??? Vagy szimplán buták,birkák,balekok. Nem is tudok mit mondani az ilyenre.
2022. szept. 23. 10:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Az emberek imádnak vetíteni, meg panaszkodni. Az ilyeneknél ez még halmozottan igaz.
2022. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Na mi van, ennyire a szívedre vetted?
2022. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Éltél már nyugaton? Hiába van mindened, ha másod-harmadrangú állampolgár vagy akár a kollégáid, akár az utcán mások szemében. Az sem feltétlen felel meg mindenkinek, hogy még akár a házasságában sem az anyanyelvét használja. Van, akit nem zavar, van, akit meg igen.
2022. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz külföldön beilleszkedni.
2022. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, megérteni én sem fogom. Nekem sikerült külföldön beilleszkednem, itthon éreznem magam, de nem mindenki ilyen gyökértelen típus mint én. Nekem sosem volt honvágyam, teljesen idegen érzés számomra, de másokban van.

Nem kell megértenünk valamit, hogy elfogadjuk a létjogosultságát. Ha nekik így jó, az neked miért fáj? A panaszkodókkal nem kell szóbaállnod, vagy simán megmondhatod nekik azta mit ide leírtál, de felesleges ezen ennyire felháborodnod.

2022. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem èltem mèg kint,nyugaton. De annyit azèrt tudok,hogy az Oszrák,a Nèmet nagyon lenèzi a Magyart. Főleg az Osztrákok! Kelet E.U. ban Csehországban voltam kint idèn,ès már ott mennyivel jobb minden. Olcsó kint mèg a pia is. Sőt már Szlovákiában látni a különbsèget. Amint volt egy kollègám,aki kèt èvet Nèmetországban dolgozott. Neki is megvolt mindene. Aztán haza jött Magyarországra,mert a Nèmeteknèl pocsèk a kaja,ès csúnyák a lányok. Aztán ismertem egy csajt,aki èveket èlt ès dolgozott Angliában. Fánkon ès Mc Donald,s os kajákon èl,mert ott az Angoloknál mèg sokkal sz@rabb a kaja mint a Nèmeteknèl. Hát igen a friccek se tudnak főzni. Pedig Èn mennyire ki akarok már menni külföldre,de a hasamat azèrt szeretem.😉😏😏😏😏
2022. szept. 23. 10:39
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Akikről tudok, hogy hazajöttek, azok egyik fele gyerek születése miatt jött haza, mert itthon vannak nagyszülők, akik tudnak segíteni, másik fele meg már nyugdíjasként jött haza, a külföldi nyugdíjból itthon jobban él.
2022. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
7: Én sok olyanról tudok, akire egyik sem igaz. Sok a butuska ember, aki azt hiszi, kint kolbászból van a kerítés. Aztán szembesülnek a valósággal, és inkább hazajönnek.
2022. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8-as, sok ismerősöm maradt kint is, de a kérdés azokról szól, akik hazajöttek, ez az én ismerősi/rokoni köröm, mások mást tapasztalhatnak, ettől még az én ismerőseimre nem lesz kevésbé igaz, amit írtam. Egyik nagyapám mondása volt, hogy "vén diófát nem jó átültetni", vagyis akik hazajöttek például segítség miatt az öregekhez, azok emiatt jöttek, mert az öregek nem mentek ki hozzájuk. Olyan is van, ahol az öreget is ki tudják költöztetni, azok nyilván nem jönnek haza, vagy ahol van kint segítség gyerek mellé, ők sem. Egy volt osztálytársnőm külföldre ment férjhez, ott a férj szülei be tudnak nekik segíteni a gyerekekhez, akik hazajöttek, ők magyar párok, nincsenek külföldön rokonok.
2022. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztál ilyen emberekkel, miért nem őket kérdezted meg?
2022. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!