Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az igazság ebben a sztoriba...

Mi az igazság ebben a sztoriban? Nagyon érdekel!

Figyelt kérdés
Tehát volt Mehmet Karcsika. Talán mindenki ismeri a történetet, én most nem rég tudtam meg és érdekel, hogy tud-e azóta valaki valamit róla, vagy, hogy mi az igazság. Az apa azt állítja, hogy az USA-ban dolgozott, a fizetését hazaadta, minden nap beszélt telefonon Edinával. De a nő közben férjhez ment, eladta az autóját házát a török apának. Mondjuk az gyanús, hogy 2 évig nem jött haza, de igaz, hogy ezt tette az a nő??? Meg, hogy felajánlotta, hogy rendejen étteremből kaját a gyerenek, csak sertéshúst nem adjon neki, ő kifozeti, csak Edina nem fogadta el. Meg, hogy csak nagyon keveset találkozott a kisfiával, mert mindig volt kifogás, hogy miért nem jó az időpont. Ezután tiszta sor a történet, de nekem nagyon gyanús az, hogy amikor először Isztambulban volt Edina, miért nem látta Memit??? Miért nem ment el??? Tényleg az újságírók miatt? Pedig ott volt, az ügyvédi irodában a gyerek, szóval láthatta volna. Mi az igazság?

2022. szept. 23. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
De én ott se vótam máunika!
2022. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rémlik a sztori, természetesen nem emlékszem a részletekre, pláne ilyenekre, amit itt leírtál.

De ha ez így is volt, amiket írsz: lehet jogi útra terelni a gyerekelhelyezést, aki nyer, az határozza meg, hogy mit eszik a gyerek. (Nyilván egézséges határokon belül.)

Ha hazaadta a fizuját, akkor miből vette meg a kocsit, házat? Nem az lehetett, hogy addig nem adott pénzt, amíg a nevére nem íratta a nő ezeket? És egyébként is, a gyerektartás létező jogi kategória, nyilván fizetnie kell, ha nem ő neveli a saját fiát. Az meg hogy keveset látta: ha szabályozva van a gyerekelhelyezés, akkor adott időpontokban joga van látni a gyereket, ha ez nem teljesül, még rendőrt is hívhat.

Amit nem tehet meg: külföldre vinni a fiút az anya beleegyezése nélkül.

2022. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!