Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy senki se áll velem...

Az hogy senki se áll velem szóba szinte, egyértelmű jele annak hogy egy hulladék vagyok 26 évesen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 00:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen. De kérdezd meg magadtól, hogy ez mégis miért lehet? Lehet egy oltári nagy bunkó vagy az emberekkel, és ezért nem keresik a társaságod, de mivel nem írtál le semmit, nem fogjuk tudni mi a gond.
2022. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Úgy látom a 26 ilyen bűvös szám én is 26 vagyok és ugyanígy nem kellek a lőtéri kutyának se. :D

Pedig rám sok mindent lehet mondani de azt hogy bunkó lennék... Egyszer másfél percig tartottam a suliban az ajtót hogy a 200 méterrel mögöttem leszálló lányt előre tudjam engedni. Nem dicsekszem csak mutatom hogy ennyire udvarias vagyok. Rejtély miért utál mindenki ennyire. :(

2022. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Miért,ekkora debil vagy?
2022. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy "nem állnak szóba veled"? Ha kérdezel, nem válaszolnak?
2022. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 A kérdező nevében nem nyilatkoznék, de nálam igen, volt több eset hogy kérdeztem és nem válaszoltak, köszöntem és nem köszöntek vissza, és hasonlók.
2022. szept. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó senki beszélni velem, kirekesztő velem mindenki akárhová megyek akármit csinálok
2022. szept. 24. 01:09
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy büdös, koszos, ápolatlan, esetleg nem vagy túl fárasztó, nyomulós, sokat beszélő?
2022. szept. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Idegesítőnek tartanak annyit tudok meg még nem tudom mi bajuk van velem, de szerintem kb. semmi se jó bennem
2022. szept. 24. 01:36
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

A többségnek csak az jó, ha a többi is egy kaptafára készült személyiségű birka. Akinek viszont etér az "egyenruhája", nem az aktuális divatot követi, az debil a szemükben. Sajnos ez van.


Kivetítik a hibájukat másokra, amit megtehetnek, mivel tömegesen egyszerre bégetik ugyanazt, általában.

Ha ma 2+2=4, akkor azt.


Ha holnaptól 2+2=5 a hivatalos álláspont, akkor meg azt bégetik, és a szemükben debil, aki még mindig le van ragadva ott, hogy 2+2=4.


A hatalom meg jót röhög magában, milyen könnyű megvezetni a népet.

2022. szept. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg, mi benned az idegesítő, tarts önvizsgálatot, próbáld fejleszteni magad.
2022. szept. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!