Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testbeszédes kérdés?

Testbeszédes kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam. Ő egy magas, jóképű férfi, de meglehetősen magának való morcos alak.

Az a típus hogy a nők mosolyognak rá a férfiak meg félnek-tartanak tőle.

Mégis, ha bemegyek vele a kajáldába a velünk szembe jövövő lány akinek odaköszön, a csaj kajak nekimegy az asztalnak úgy bazsalyog.

A másik csaj mikor odaköszönt neki konkrétan az ajtóba ment bele ma orral.

Egy másik elejti ami a kezében van.

Fura nekem, hogy ilyen reakciókat vált ki emberekből.

A ferfiak meg engedik előre az ajtóban, pedig nem vezető beosztású.

Aztán bejött ma egy irodába mielőtt mentünk kajálni, ahol 3 nő ült keresztbe tett lábbal és telefonoztak.

Fész tiktok stb.

Én is ott ültem velük azon filózva hogy mi a francot keres itt, ez egy tragédia, de ez most mindegy.

Na és mikor a pali belépet a következő testi reakció történt.

Mind a 3 nő kihúzta magát de a lábuk keresztben maradt és elmozdult a forgószèkben balra a pali felé, a szemük tetőtől talpig végigmerte, majd visszafordult a lábuk alaphelyzetbe mintha nem tudnák ki ő.


Én ez utóbbi reakciót most nem értem.

Faggattam őket hogy bejön nektek vagy mi van?

De egyik sem mondott nekem semmit.

Szerinted?



2022. szept. 30. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszett nekik
2022. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezt hivjak "alfahimnek". Szerencses alkat, ennyi. Nekem nem kellene, es a megbamulasukrol is letettem. Ha olyan parom lenne, folyton ketelyeim volnanak, hiszen barki szetlokne neki a labat.
2022. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Leírtad, hogy minden kóbor nőre hatással van, akkor nyilván a 3 nőre is az irodában.

2022. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi ezen a megfejteni való. Nyilván sokaknak tetszik. A te közvetlen kollegináidnak is. Nem bonyolult.
2022. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen meg nő nem vall be kvázi idegeneknek, hogy "bejön nekem ez a férfi".
2022. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De mikor rákerdeztem, hogy mi történik itt ha megjelenenik a fazon, mindegyik nő azt mondta, hogy nem tetszik nekik és le is zárták a dolgot.

Míg más pasikról lazàn és könnyen pletykálnak.

Viszont ezek a testi reakciók meg az ellentétét mutatják szerintem is.

2022. szept. 30. 22:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem akarja bevallani, hogy gerjed rá, mert ezek valós érzések. Az meg "ciki". Illrtve talán vetélytársat is látnak egymásban. Vagy csak nem akarják, hogy elinduljon egy pletyka, vagy a pasi fülébe jusson.
2022. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Oké...akkor egy még furább szitu.

Van a cégnél egy olyan szép csaj, hogy kb időmegállítást csinál ha átmegy egy helységen.

Viszont kiderült róla hogy hiába kedves meg mosolyog, még a kérdesben szereplő munkatársamtól is zárkózottabb személyiség, sőt konkrétan elutasító ha vki közeledik hozzá legyen az ffi vagy nő.

Az is a beceneve a háta mögött hogy kígyószemű.

Na és ez a két jómadár kinézte egymást.

Ez a csaj volt az aki elejtett vmit mikor ma bementünk az étkezőbe.


Erről a nőről senki nem tud kb semmit. Nincs fésze, nem mesél magáról sőt nem is nagyon beszélget full elvan magában.

És akk ma annyit szedtem ki az alfakanból hogy már ismerősök fészen, pár naponta beszélnek messengeren, de a nő nem hajlandó vele elmenni randizni masfél hónap ismerkedés után sem.

Kíváncsi leszek hova fut ki.

2022. szept. 30. 23:13
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Valami azt súgja, neked legalább annyira bejön a kollégád, mint a kolléganőid többségének? ;)
2022. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt is látszik milyen gáz egynéhány ember (jelen esetben Te, kérdező). Tényleg ennyire fontos a kollegáid magánélete? Rossz, pletykás némber vagy. Szomorú.
2022. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!