Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed magadról...

Mi a véleményed magadról összességében?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 12:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy egy isten vagyok
2022. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Kész Isten csapása.
2022. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok ezt magatokról?
2022. okt. 2. 12:39
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

Jó humorom van, és ezzel már sok embernek okoztam jó perceket,kissé kizökkentek a napi gondokból.

Szeretek segíteni másoknak,persze nem úgy,hogy kihasználjanak.

Nem a rosszra koncentrálok,politika nem érdekel. A jót veszem észre,sok van belőle :)


Egy férfi vagyok,aki egyébként magányos/már/

2022. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Hmm. Olyan felemás. A kinézetemmel nincs problémám, teljesen átlagos. Max annyi, hogy egy kicsit vékonyabb testalkat vagyok. Ez régebben nagyon zavart, de mostanra elfogadtam és együtt tudok élni vele.


Egész intelligensnek tartom magam. Manjdnem mindenről van egy kiforrott véleményem amit kultúráltan elő tudok adni. Meg úgy egész sok dolog érdekel.


Negatívumom viszont van bőven. A legnagyobb a dohányzás talán. Nem szívok el napi 1 doboz cigit, de azért 5-6 szál elmegy. A kitartásomon is lenne mit javítani, néha túl könnyen feladok dolgokat mert nem látom magam előtt a célt, vagy nem érzem, hogy ki tudnék teljesedni benne. Értem ezalatt a munkát és a sulit. De már ezek sem olyan vészesek mint régebben. Úgy érzem sokat fejlődtem és sikerült kijavítanom a jellemhibáim nagy részét.


És most jut eszembe még egy nagyobb gond. Anno nem mentem egyetemre. Felvettek volna, szerettem is volna, de sajna a szak ami érdekelt kb. értéktelen. Semmi pénzt nem lehet vele keresni :/. De még mindig tervben van, hogy megcsinálom, de az abban való elhelyezkedéshez nem fűzök sok reményt. Inkább hobbi szinten űzöm majd.


És így ennyi. Jobban érzem magam most mint mondjuk 5 évvel ezelőtt. Sokat fejlődtem és erre büszke vagyok valamilyen szinten.


25/F

2022. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%
Életképtelen gyászkeret.
2022. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
89%

Azt hittem , hogy különleges vagyok. Mára kiderült hogy csak egy szerencsétlen vagyok a millióból.

Ez van.

Talán egy mæsik életemben lehetek király is.

Most nem sikerült sajnos.

47f.

2022. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
Egy béna, aki néha meglátja a fényt az alagút végén.
2022. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én minden rossznak az ellenére büszke vagyok magamra.
2022. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Sszandika13 ***** válasza:
84%
Én jelen pillanatban nagyon büszke vagyok magamra. Hatalmas lépést tettem meg az életemben és igen vannak nehézségek amiket meg kell oldani. De nem adom fel. Nem adom meg azt az embereknek amit gondoltak rólam h úgy sem tudom megcsinálni.
2022. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!