Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi segített abban, hogy...

Mi segített abban, hogy végleg elengedj egy számodra fontos személyt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az eltelt idő.
2022. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az idő, másrész az,hogy nem tulajdonom semmilyen módon, nem birtokolhatom.

Harmadrészt pedig az,hogy eszembe jut, mit tett,amivel a lelkem és a szívem összetörte.

Ez a három ok nyomós és visszavonhatatlan.

2022. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, amit #2-es írt, csak az, amit tett velem lelkileg hatványozottan sokat számított.
2022. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem a jó tulajdonságaira, hanem a rosszakra kell koncentrálni? De nem nagyon volt, ezt főképp én b@sztam el. Kérjek bocsánatot?


Mindegy mit csinálok, mindegy hány ember van körülöttem, akkor is minden nap rajta kattog az agyam. Könyörögni a másik szeretetéért, akit nem is érdeklek az sehová nem vezet. Ez így eléggé egyoldalú

2022. okt. 5. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az észérves megközelítés azonnal, az észérvek szintjén, az érzelmek kavargását pedig az idő betemeti.
2022. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Idő, plusz másik személy aki pótolja…

Persze ez attól is függ, ki a személy és miért kell elengedni…

Volt feleségem után pl 6évet bánkódtam, mire rájöttem, hogy egy nő simán pótolható egy másikkal…

Míg pl apukám most lett tüdőrákos, most jöttem rá, hogy nem fog örökké élni es hogy rövid idő múlva hátralévő életemben nem lesz ott… na rajta viszont biztosan soha nem fogom tudni túltenni magam, ő örökké hiányozni fog.

2022. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szeret, azt el kell engedni! Gondolod, jó dolog lenne, ha visszakönyörögnéd, de Te belül tudod, hogy részéről az érzés nem az igazi? Ez megalázkodás lenne, amire én senki kedvéért nem lennék képes. Legyen benned ennyi önbecsülés és öntudat.
2022. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akart volna alázni egy egész cég és a családom előtt, én számára semennyire se voltam fontos, minden csak a saját képzelgésem volt. Csak ezt, mikor benne voltam az egész közepében olyan nehéz volt tudomásul venni. Szóval egyszóval :) az a sziklaszilárd kikerülhetetlen tény segített, hogy az illető egy fackalap.
2022. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azok amiket a kettes írt, plusz rájöttem, hogy rengeteget változtam azóta, már nem is igazán élvezném a társaságát, meg hát valószínűleg ő is más ember lett azóta. Szóval nem is élveznénk azokat a dolgokat, amiket anno együtt csináltunk.
2022. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

20 év házasság után után, a volt feleségem talált magának egy másik férfit. Hónapokig próbáltam küzdeni, mire rájöttem nincs értelme. A volt feleségem nem a tulajdonom. Láttam rajta, már nincsenek benne érzések. Elengedtem. Persze fájt. De azalatt a néhány hónap, amíg még együtt voltunk lelkileg annyi fájdalmat okozott, hogy könnyebb volt elengedni. Ne könyörögj szeretetért, mert, ha nem magától jön csak fájdalom lesz a vége.

2022. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!