Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy eladó, pénztáros...

Ha egy eladó, pénztáros kedves velem, mosolyog, az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a munkája része.
2022. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Is is.

Valószínűleg a munkája miatt ilyen veled, de van rá egy kis elyés hogy tetszel neki.

2022. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Ha Aldiban kedvesek, azt ne vedd semmi személyesnek, ott ezt tanítják nekik, nyugati mintára. :D a vevő az első,akkor is ha nagydologra kell menned- ismerősöm szerint ilyen is elhangzott a képzés során.


Ha kis kínai boltról van szó, akkor lehet tetszesz neki :D

2022. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen jelenti ezt. Én megismertem egy lányt innen, hogy eladó egy nagy áruházban és mindig mosolygott meg kedves volt, meg sokszor váltottunk pár szót meg azóta tudjuk egymás nevét és szoktunk is néha beszélgetni, de neki van élettársa. Szóval látod, ez egy remek példa rá, hogy csak kedvesen viszonyult hozzám, mert én is az voltam és nem jelentette azt, hogy tetszem neki.
2022. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

#3 Igazuk is van,nem kell nagydologra menni,kell egy vödör aztán ott helyben meg is van oldva.

Igazából a pelenka lehet hogy jobb megoldás.

2022. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"ismerősöm szerint ilyen is elhangzott a képzés során"

Ez úgy hangzik, mintha alig akarnád elhinni neki. :D

2022. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hozzátartozik a munkájához. Bár embere válogatja, én nem vagyok elkötelezett a munkahelyem iránt, hogy mindenkivel kedves legyek. :D (Gyorsétteremben dolgozom, régen kasszáztam is, de már egy ideje szerencsére csak konhyán vagyok, távol az emberektől.) Nem kell félreérteni, nem vagyok bunkó senkivel se, de amúgy én tényleg csak azokkal voltam kifejezetten kedves, akik vagy tetszettek, vagy valamiért szimpatikusak voltak.
2022. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es!

Attól, hogy van élettársa, még tetszhet neki más. Meg ha tetszik is, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy kapcsolatot akar vele.

2022. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nem.
2022. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

8-as

Az kb esélytelen.

2022. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!