Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a szituációkat...

Hogyan kezeljem a szituációkat a velem undokul és lekezelően viselkedő emberekkel, ha nem tudom kikerüli őket bizonyos élethelyzetekben pl munka stb. ?

Figyelt kérdés

Vannak olyan élethelyzetek amiket nem lehet kikerülni ilyen szekáló, kavaró, csipkedő, feszültség és konfliktus generáló és lekezelő személyiségekkel. Hogyan lehet ezeket kezelni?

Alapból konfliktus megoldó és komprommisszum kész személyiség vagyok és próbálok lenni, de néha negyon nehéz a fent említett személyiségekkel.

Hogyan lehet ezt az esetet jól élni és kezelni?



2022. okt. 18. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én habilyennel talákozok akkor harapok egyből. Te miért nem próbálod ki?
2022. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza feléje halkan mindent: "Ezzel mi a vélod?", "Miért kérdezed?", Mit gondolsz, miért teszek így?", stb. Így időt nyersz magadnak, az ő (nem)gondolkodását is megismered ezáltal.
2022. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!