Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megszokni kisállata...

Hogy lehet megszokni kisállataim hiányát ha kijöttem külföldre dolgozni és folyamatosan hiányoznak?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el légyszíves, de néha a sírás kerülget már mikor munka után a szálláson vagyok, úgy hozzájuk bújnék, simogatnám szeretgetném őket. Ez hasonló lehet mint mikor másnak a gyereke hiányzik. Már néha azon gondolkodom fel kellene ezt a munkát adni és hazaköltözni, de sajnos financiális okok miatt nem tudom ezt most megtenni
2022. okt. 19. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

És ilyenkor kinél vannak az állataid?


Én biztos nem költöznék ki nélkülük. Felelősséget vállaltam értük. Ugyanúgy az életeim részei, mintha a gyerekeim lennének, ha én megyek külföldre, jönnek ők is.


Te valahol felelőtlen döntést hoztál. Valószínűleg azzal, hogy úgy vállaltál állatot, hogy nem volt stabil életed és olyan jövedelmed, ami lehetővé tette volna, hogy itthon maradj velük.

2022. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Simogasd magadat.
2022. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idővel jobb lesz.Eltelik pár hét és megszokod hogy nincsenek ott.Nekem nemrég halt meg a nyuszim és állati nehéz megszokni hogy már nem szalad hozzám oda soha többé hiába van még 2 másik nyuszim.

Meglehet mindent szokni csak ezt akartam ezzel mondani.

2022. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Pl.: plüssök vételével.
2022. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy ne menj külföldre...
2022. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!