Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, főleg fiatalabbak...

Emberek, főleg fiatalabbak miért néznek tv-ét a mai világba, ha ott a Netflix meg a többi streaming?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Én ritkán szoktam. Inkább olvasok
2022. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Egy élő sportközvetítést pl. ha nem nézel meg akkor tuti, hogy megtudod az eredményt és akkor már nem nézed végig felvételről, mert minek. Roppant bosszantó.
2022. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert sokkal praktikusabb tv-ben nézni a sznúkert, mint a számítógépet ezért bekapcsolni. Csak akkor nézem Europlayeren, ha éppen nem közvetítik.


Amúgy Netflixen se sok nézhető műsor van.

2022. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
A fiatalok pont hogy nem néznek...
2022. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
En nezek neha. Ha csak hatterzajnak kell vagy felig meddig nezem folos elinditanom vmit ami hu de erdekel. De csak ilyenek vannak behangolva h comedy, discovery, animal, history.. Semmi hirado, sport, rtl, tv2 meg ilyen szrok
2022. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom. Nekem már maga a Netflix sem tűnik sokkal jobbak a tévénél. A szinte kényszeres sorozat vagy filmnézés a probléma maga, nem a médium, amin ez megvalósul.

És nem a sorozatozás vagy filmezés ellen vagyok, hanem az a fura számomra, hogy sokaknak az egy jó, kielégítő, fontos program, hogy naponta x órát agy nélkül bámulja azt, amit elé tolnak.

2022. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Én azóta lemondtam a Netflixet, amióta a kedvenc sorozatomnak a feléig értem, erre egyik napról a másikra totál indokolatlanul törölték a tartalmak közül.

Szóval ennyit a Netflixetekről.

2022. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

8, mi volt az a sorozat?


Az én baráti köröm kb 75%-ának TV-je sincs:D


De az internet nem jelent egyből Netflixet. Egyrészt van még egy halom másik streaming szolgáltató, másrézt vannak egyéb módok is a filmnézésre (yarr!).


Azt sosem értettem, hogy ha már valaki nekiül megnézni egy filmet, hogy képes átlagosan 30-40 percet elpazarolni a reklámokra. Egyszerűen botrányos, hogy a TV-ben 10-15 perc után jön egy 5 perces reklámblokk, ráadásul kivágnak néha jeleneteket, vagy minimálisan, de felgyorsítják. 0 filmélményt ad, ráadásul ha egy Gyűrűk Ura szintű tartalmat akarsz nézni, a fél életed rámegy mire vége. Nemg nem akkor nézed amikor te akarod, ha pisilned kell közben lemaradsz róla (vagy reklámhoz kell igazítanod)... egyszerűen botrányos:D

2022. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

"másrézt vannak egyéb módok is a filmnézésre (yarr!)."


Viccen kívül, én inkább fizetek az ncore prémiumért már sok éve. Havi 2-3-4 filmet nézek meg, meg évente pár sorozatot, ezeket meg sokszor szinte lehetetlen legális forrásból megszerezni.


"Azt sosem értettem, hogy ha már valaki nekiül megnézni egy filmet, hogy képes átlagosan 30-40 percet elpazarolni a reklámokra. "


Na ezt én sem értem. Néha, ha anyáméknál vagyok, akkor nosztalgiából leülök velük egy-egy filmre, de szó szerint pár perc után reklám szakítja meg a filmet. És tényleg rámegy egy délután egy másfél-két órás filmre...

2022. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom. Nem vagyok ugyan fiatal (34), de régebben is az volt, hogy hiába van meg egy film vagy zene kazin, ha megy a tévében/rádióban, megnéztem.


Manapság meg egyedül élek, és pl. most néztem horrort, kicsit félek, de ha itt zsizseg a South Park vagy az MTV, már jobb. Ilyen "white noise" is, legalább nem hallom, ha a ház előtt pofáznak, vagy hogy a szomszéd porszívózik.


Ha netflixezek, akkor nézem. Arra figyelek. Ha tévé megy, akkor játszom a telefonon, vagy most épp gyakorizok, és csak háttérzaj.

2022. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!