Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hazugság volt?

Barito kérdése:

Ez hazugság volt?

Figyelt kérdés

Két műszakban dolgozunk a kollégával. Én váltottam le pénteken műszak végén. Azt mondta kérdésemre, szombaton nem jön. Másnap, már a cég kapujában összefutottam vele, kérdésemre azt mondta, meggondolta magát.


A szombati munkáról általában kedden vagy szerdán megkérdez mindenkit a vezetőség, úgyhogy szerintem pénteken, főleg munka végén már tudhatta/eldönthette hogy jön.


Szerintetek is hazudott?


(max akkor nem, ha meló után még odament a főnökökhöz és kérte, hogy jöhessen szombaton, de nem gondolnám, hogy ez megtörtént)



2022. nov. 1. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ezt honnan kéne tudnunk? Abból amit leírtál sanszos, de lehet hogy van valami más magyarázat is. A kérdés hogy mi oka lett volna hazudni? Illetve hogy ez egyáltalán miért számít?
2022. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért számít, mert érdekel, hogy az arcomba hazudott-e.
2022. nov. 1. 18:39
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Mégis miért tette volna? Jól járt vele, hogy ezt mondta? Ha igen, akkor simán lehet. Ha nem volt oka, hogy hazudjon és tudta, hogy te is leszel szombaton, akkor nem valószínű. Esetleg csak abban nem mondott igazat, hogy annyi az oka, hogy meggondolta magát, mert lehet történt valami, ami indokolta, csak nem akarja az orrodra kötni, mert mondjuk személyes.
2022. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Te sokkal többet tudsz a figuráról, mint mi. Ha te nem tudod, mi honnan a ménkűből szopnánk ki?
2022. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy te hogy elszámoltatod?
2022. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tokmindegy hogy miert ment be megis? Semmi kozod hozza. Ne unatkozz mar ennyire
2022. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azért számít, mert érdekel, hogy az arcomba hazudott-e."

Tehát eleve nem bízol benne. Akkor megint az a kérdés, hogy "Miért számít?" Ha kiderül, hogy nem hazudott, akkor bízni fogsz benne újra? Nem. Akkor meg?

2022. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ezen rugózol?
2022. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de teljesen mindegy. Bejött, dolgozott ez a legfontosabb.
2022. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Magyar társadalom :D a legrosszabbat kell feltételezni “HAZUDOTT?”…

1. Minek hazudott volna?

2. Volt haszna belőle?

3. Mi közöd hozzá?

4. Rosszat tett neked ezzel?

5. Ha alapból nem bízol benne, akit ismersz, akkor miért idegenektől kérdezed? Bennük megbízol?

2022. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!