Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, előfordult már, hogy...

Férfiak, előfordult már, hogy egy magából kifordultan ordibálózó, hisztérikus roham közben megütötted a párodat, vagy másik nőt?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hidegvizet öntöttél rá? Mi a jó megoldás ha nem áll le?

2022. nov. 1. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Az olyan embereket, akik annyira nem képesek konfliktust kezelni, és annyira semmibe veszik a másikat, hogy magukból kikelve ordítoznak vele, azokat ott kell hagyni a p*csába és keresni valaki normálisat. Nem megütni, vagy leönteni, és egyéb f*szságok. Hogy merülhet egyáltalán fel, hogy egy ilyen mellett maradjon valaki?
2022. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyiket sem. Egyszer lekameráztam egy hisztiző pitschát a buszmegállóban (annyira toporzékolt, hogy észre sem vette, hogy filmezem). Egyedül volt, de valami miatt be volt kattanva és mindenkivel kötekedett. Engem meg is lökött, majd egy nővel összeverekedett. Gondoltam, felteszem a YouTube-ra, szép kis nézettséget hozott volna, de inkább nem akartam emiatt zűrt, nehogy letiltsanak. :)
2022. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem ütöttem meg nőt még soha, mindig elkerültem az idegbeteg nőket!(kivéve, ha csak szexről volt szó!)
2022. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Csak nőként volt dolgom fröcsögő, toporzékoló, üvöltő férfival, márpedig gondolhatod hogy ilyen felállásban egy pofon konkrétan vagy a kórházba, vagy a hullaházba juttathat.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy számodra is van más választás, mint pofozkodni; még akkor is, ha az adott pillanatban nagyon jól esne, és a nő "lehiggasztása" egy jó ürügy lenne rá.


A legjobb megoldás az, ha először is otthagyod. Nem kell egy helyben állni, mint egy kályhacső, hanem ki is mehetsz a szobából/lakásból. Ettől az üvöltözés garantáltan egyből megszűnik.

Másodszor meg, ha már lehiggadtak a kedélyek, szakítasz vele. Így soha többé nem kell hallgatnod az üvöltését.

Probléma megoldva.

2022. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Enyém a lakás, el nem megy, kitenni még nem tudtam.
2022. nov. 2. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogod magad, mikor elmegy, zárcsere. Nem engeded be. A holmijait vissza adod.

Vagy rendőrség. Nekik majd ne félj, nem mer toporzékolni.

2022. nov. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nő vagyok. Egyszer veszekedtem a párommal, nem ordítósan, de ingerülten, és valami olyasmit válaszolhattam, ami nagyon nem tetszett neki, én a gépnél ültem, erre kirántotta a széket és ki akarta húzni alólam vagy nem is értem mit akart, de én belegabalyodtam, és végighúzott a szőnyegen. Úgy lehorzsoltam a térdem, hogy egy hétig váladékozott a seb. Aztán szerencsére nem maradt nyoma.

Szerintem bármilyen meglepő, de egy szeretteljes hozzáálás meg egy-két jó szó, és leáll a nő. Persze ez csak akkor működik, ha nincsenek alapvető problémák a kapcsolatban, azokat meg kell oldani vagy szakítani kell. Hiába csitítgatod a nődet pl. ha egyébként meg minden alkalommal simán végignézed, ahogy az anyád lealázza, mikor ott vagytok.

2022. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem, soha nem fordult elő - és nem is fog előfordulni - ilyen.

A férfi többek között attól is férfi - szerintem, - hogy uralni tudja az érzelmeit. Gyerekes hisztizni.

2022. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ilyen nonek megmondom h nekem ez nem kell.. fogja a cuccat es viszlat
2022. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!