Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van akkor ha egy ember...

Mi van akkor ha egy ember semmibe se jó? Ha nincs olyan tevékenység ami boldoggá teszi vagy nincs célja egyáltalán?

Figyelt kérdés

16 vagyok és nagyjából így érzek. Sulis tantárgyakból nem érdekel igazán semmi, próbáltam több sportot, de több edző megkért hogy inkább menjek mer semmi értelme, a kézügyességem valami borzalmas és az emberekkel való kapcsolatom is gyatra. Az egyetlen lány akibe eddig igazán szerelmes voltam most gyűlöl. Minden napom szürke és unalmas. Nyilván nem úgy állok/álltam az egészhez hogy én semmibe se vagyok jó, csak minden amivel eddig próbálkoztam az elcsesződött.

Ha ti is voltatok így akkor hogyan találtátok meg mibe vagytok jók/mivel szeretnétek igazán foglalkozni?



2022. nov. 3. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

"16 vagyok" - eddig olvastam: még marhára nem tudhatod, hogy tényleg semmiben se lehetsz jó. Én 20 évvel vagyok idősebb, de kezdek gyanakodni, hogy rossz úton jártam eddig.


Lányokból, tantárgyakból lesz még bőven. Én már nem is emlékszem, kibe voltam olyan nagyon szerelmes 16 évesen, hogy a falat kapartam tőle.

Gondold át, mi okozott örömet fiatalabb korodban, mert bármivel foglalkozni, ami érdekel, ne azzal foglalkozz, mire lesz jó.


És próbálj meg tanulni már csak azért is, mert jó, ha benne vagy a gyakorlatban, hogy ha hirtelen megvan a célod, és ahhoz tanulnod kell, könnyebb legyen elérned.

2022. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Akkor érdemes keresnie valamit. Millió meg egy féle érdeklődési köre, hobbija, tehetsége lehet valakinek, szóval van választék!
2022. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"nincs célja egyáltalán"

.

Nincs cél előtted, ami elérni akarsz,

> ezért nem teszel elérése érdekénen semmit,

> emiatt nincs sikerélményed,

> így pedig mit vársz, mi tegyen boldoggá?

2022. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tovább kell keresni, amíg meg nem találod, miben vagy jó és mit szeretsz.
2022. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
28%
Olyan nincs, hogy már mindent kipróbáltál és semmi sem megy, pláne 16 évesen. Később majd megtalálod, hogy mi köt le, amiben jó is vagy. Nem lehet, hogy eddig csak olyan dolgokkal próbálkoztál, amit körülötted is csinálnak az ismerősök? Simán lehet, hogy pont a népszerű dolgok nem mennek valakinek, aztán egy másik környezetben egyszer csak ráakad valamire, amiben ügyes.
2022. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én abszolút véletlenül találtam rá a hobbimra. Projekthez kellett képet szerkesztenem, azóta a fotózás és a photoshop a hobbim. De abszolút amatőr szinten.

16 évesen valóban csak elkezdi magát ismerni az ember. Lehet hogy 10 év múlva találod meg azt, ami és ahogyan érdekel.

2022. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!