Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az előnyöse...

Miért van az, hogy az előnyösebb külsejű férfiak kalandozóbbak és gyakran nem komoly kapcsolatot keresnek, míg a szerényebb külsejűek azok, akik inkább a komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
Van összefüggés a kinézet és a habitus között? Vagy ez csak a lehetőségek miatt van így, azaz, ha az előnytelenebb kinézetű jobban nézne ki, akkor valójában ő is a laza kapcsolatokra hajtana?
2022. nov. 3. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Akinek nincs onbizalma gondolom nem kockaztat meg vissza huzodobb is
2022. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem aki előnytelenebb kinézetű az be kell érje azzal ami van és pont ellenben aki tényleg jó külsővel született az meg teheti hogy válogat a nők közül mert tudnivaló hogy nem kell aggódjon nem fog egyedül maradni hosszútávon
2022. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert az előnytelen külsejű nem engedheti meg magának, hogy elbukjon egy potenciális partnert.
2022. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a külsőnek, szépségnek viszonylag nagy része, hogy ki mennyit fordít rá. Ha csúnyácskább embernek jó a stílusa, olyan a haja ami illik is az arcához, igényes, figyel a fogaira, az illatára, a testalkatára, stb az rengeteget dob. Nekem eddig az volt a megfigyelésem, hogy azok, akik introvertáltabbak, érzelmesebbek, komolyabbak (teját ilyen kapcsolatot akarnak) nem fordítanak ennyi energiát a külsejükre. Póló, farmer, alap hajvágás, alap higiénia, ennyi. Igen igen tudom, vannak kivételek, nem kell szétszedni :D Talán pont azért, mert nekik nem fontos a külső, így a sajátjuk sem érdekli őket annyira. Meg persze ott vannak azok is, nem is kevesen, akik örülnek ha 1 emberrel is összejön, és halálukig kapaszkodnak bele.
2022. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezzel az erővel az előnytelenebb külsejű ember nagyobb eséllyel csalja meg a párját ha adódik rá lehetősége, hiszen a kísértés is nagyobb annál, akire csak szökőévente néznek a nők.
2022. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Három férfi kollégámról tudom, hogy szeretője van. Egyik sem jóképű, sőt.
2022. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm, lehet akkor, hogy a kevésbé előnyösebbek csak promóznak a komoly kapcsolattal és valójában ugyanúgy félre akarnak menni, csak nem merik nyíltan? :D
2022. nov. 3. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

"csak nem merik nyíltan?"


A pasi aki Emily Ratajkowskit dugta ugyanúgy félrement, pedig az a nő kb minden nő prototípusa, a pasi meg hozzá képest ocsmány. A megcsalás nem a külsőn, hanem a belsőn múlik.

2022. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért az a pasi sem volt ocsmány, ráadásul eléggé jómódú is volt, ami szintén emeli a férfiak esélyeit a nőknél.
2022. nov. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!