Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le vagyok maradva a korral?

Le vagyok maradva a korral?

Figyelt kérdés

Egy játszótér+kondipark+kisebb kalandpark, nagy játszótér, de kalandparknak csak kisebb. Modern új. Ki van írva, hogy nyitva 8-20 óráig. Ki van írva, hogy "Figyelem kutyával örzött terület". Tegnap este 7 órától este 11-ig a játszótérrel szemben ültem magányosam, mert nincs barátom. Azt hittem a kutyás dolog nem igaz, mert este 8-kor bezárt a játszótér és semmi kutya nem járkált bent. Majd negyed tíz körül lekapcsolták a villanyokat a játszótéren és ezt követően az ott dolgozó portás vagy ki pórázon hátulról vezet előrefelé két nagy fehér kutyát. A kutyák elöl mentek, az ember hátul. Akkor döbbentem rá, hogy most fogja a kutyákat elengedni éjjszakára. Én azt hittem, hogy ahová kutyával örzött terület van írva, ott nincs kutya, csak elriasztó tábla. Ma a családban ezt elmondtam és maradi gyengefelfogásúnak neveztek. Olyan gondolkodásom van, hogy 40 évesen 18 éves felfogásom van.


Valóban le vagyok maradva a korral es, ha ilyeneket nem hiszek el, hogy a tábla igazat jelent, akkor mentális problémáim vannak és 40 évesen tényleg olyan észjárásom van mint egy 18 évesnek?



2022. nov. 6. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nee.... Ezt nekem is látnom kell...

Tényleg vannak kutyák akik őrzik?😃

2022. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok. fene se gondolta volna, hogy tenyleg visznek oda kutyát....
2022. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Hát neked tényleg bajok vannak a toronyban.
2022. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És miért vezette a kutyát előrefelé az ember? És bezárt a játszótér 20 órakor, ő még 21 óra után is ott van?
2022. nov. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!