Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon ciki 25...

Szerintetek nagyon ciki 25 éves lánynak egyedül menni moziba?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
68 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha még csámcsog is...
2022. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen pont most láttam hogy egy szintém 25 éves lányos kérdés van alattam :D
2022. nov. 9. 19:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Én is voltam egyedül, többször is. Házastársakat is láttam olyan szituációban, hogy ketten kétféle filmet akartak megnézni, így egyikük az egyik, másikuk a másik filmre ült be.
2022. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Egy 25 éves lánynak igen.


Egy 25 éves nőnek nem.

2022. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
A ciki korszakot ki kellett volna nőni óvoda után.
2022. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy sosem értettem ezt az egyedül moziban dolgot. Mármint én még soha nem láttam, hogy bármikor elkezdett volna a tömeg újjal mutogatva kiabálni, hogy "nézzétek már, egyedül van". Azt sem tudni ki kivel van, mert simán ülhet melletted idegen, vagy amíg anyuka veszi a jegyet apuka elmegy kajáért és már nem látod együtt őket.
2022. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
A ciki az a cigi, ez nem ciki, mert nem cigi. ^_^
2022. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2022. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Sosem fogom megérteni ezt a "ciki egyedül lenni" dolgot. Jobb esetben felnőtt korára mindenki önállósul, legalábbis érzelmileg, és képes egyedül is szórakozni. Akkor mi rossz van abban, ha valaki él ezzel a lehetőséggel, és egyedül megy el étterembe, moziba, strandra, akárhova?
2022. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán miért kéne moziba társasággal menni? Úgysem tudtok film közben beszélgetni. Ha randizni vagy haverokkal lógni akar az ember, akkor nem moziba megy.

Egyébiránt senkinek semmi köze hozzá, és nem is hiszem hogy bárkit egy percig is érdekelne hogy egy random idegen csajszi magában jött-e vagy sem. A legrosszabb ami történhet hogy esetleg valaki megszólít ismerkedni a film előtt vagy után.

De nem bánom, ha jó a film szívesen elmegyek veled. :D

2022. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!