Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz szokás, ha én...

Nagyon rossz szokás, ha én néha hazudós vagyok?

Figyelt kérdés
Inkább úgy mondanám, hogy nagyot mondó vagyok. Fontos dolgoknál nem szoktam hazudni, viszont szeretek kitalálni dolgokat, és mondjuk egy történet mesélésénél szoktam néha hozzáadni kitalált elemeket is. Persze ezt csak a saját szórakozásom miatt csinálom, ha a hazugsággal valakit hátrányos helyzetbe hoznák, akkor nem hazudok.

2022. nov. 9. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rossz szokás, inkább élj úgy, hogy legyenek jó sztorijaid.
2022. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik a fantáziád. Szerintem te tipikusan az az ember vagy, aki szereti a szálakat úgy mozgatni hogy ő jöjjön ki belőle jól. Az a baj ezzel, hogy az emberek egy idő után nem fognak elhinni neked semmit, ha igazad mondassz, vagyis ha nem kerekített a történetet, még akkor sem.


Minden dolog ami nem igaz, az hazugság. ( legalább is az én szememben)

Lehet hogy ezzel nyugtatod magad hogy nem hazudsz, de ha erre az emberek rájönnek akkor a szemükben hiteltelen leszel.


Ha pedig, szeretsz történeteket kitalálni azt ne a való életben tedd, hanem pl írj könyvet, vagy amihez kedved van, amiben tudod ezt hasznosítani.

2022. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég baj, ezt úgy kikelett volna nőnöd általános alsóban. Én ha egy sima sztoriban is utólag hazugságon kapnálak elvesztenéd a bizalmamat.
2022. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Sajnos.
2022. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Én is ilyen vagyok.


Az áll a háttérben, hogy én kicsit csendesebb típus vagyok míg a barátaim, haverjaim nagybeszédűek és állandóan van valami jó sztorijuk. Én meg nem szeretnék kilógni a sorból ezért az unalmas sztorijaimat kiszínezem.


Annyira nem sűrűn csinálom és arra odafigyelek, hogy csak olyan sztorikat színezzek ki amelyre sose tudnának rájönni, hogy nem igaz.

2022. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
De ez miért jó? Ugye tudod, hogy akiknek meséled, azok tudják hogy hazudsz?
2022. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ugyanígy vagyok vele én is
2022. nov. 10. 18:04
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas, hogy azt hiszitek, hogy a másik fél elhiszi a piti hazugságaitokat :D
2022. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 ja mert te mindig felismered ha valaki hazudik, vagy mi?
2022. nov. 10. 18:53
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az ilyeneket még a h.lye is észreveszi, csak szekunder szégyent érzünk és inkabb nem szólunk, hogy haver, hagyd már abba
2022. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!