Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért magáznak a boltban a...

Miért magáznak a boltban a pénztáros diákok?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag most fordul elő ötödszörre az utóbbi időben.


Én 24 éves vagyok, de véleményem szerint 18-nál többnek nem nézek ki, és mostanában mindig "jó napot"-al köszönnek nekem a diákok. Utána jött egy másik csávó, aki 30 felett volt, neki meg "sziával" köszönt.


Nem igazán értem, akik még fiatalok és úgy is néznek ki, nektek hogy köszönnek a kasszánál dolgozó diákok?


2022. nov. 10. 17:10
 1/9 Senior Séf ***** válasza:
94%
Mert azt kapták utasításba, hogy a vevőknek minden tiszteletet meg kell adni.
2022. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Vásárló vagy ezért köszönt a napszaknak megfelelően. Tök mindegy hogy 20.agy 50 vagy neki így tanítják a suliban. Azt az idősebb embert valoszinű ismerte valahonnan, vagy az már előtte felajánlotta a tegeződést ezért tegezte.
2022. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Én kasszásoknak szinte mindig jó napottal köszönök előre, általában ugyanígy köszönnek nekem vissza, bár akik nem érzik annyival idősebbnek nálam magukat, azok egy furcsa tekintet melletti sziát szoktak alkalmazni visszafelé, olyankor elköszönéskor viszlát helyett már én is sziázok, de helyből nem szoktam, főleg ha egyértelműen idősebbek azért nálam jóval.


De alapjában véve a fiatal kasszánál dolgozók sziázni szoktak, lehet csak zavarba jönnek tőled, annyira jól nézel ki :D


Amúgy 21 éves vagyok, szintén a 18-nak se nézek ki kategóriát erősítem.

2022. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem dolguk eldönteni hány éves vagy. Köszönnek,mert köszönniük kell. és amíg a tegeződésen sokan kiakadnak, addig a formális köszöntésen nincs mit kiakadni, az mindenkinél működik.

És az a dolguk, hogy minél gyorsabban lecisppantsák a temrékeket. Hadd ne kelljen még azzal is tökölniük, hogy kitalálják neked mivel köszönhetnek. Felőlük akár egy jegesmedve is lehetsz, tökmindegy, csak pakold az terméekeket a szalagra és fizess a végén, minden más csak fennakasztja a munkájukat.


De akkor menj az IKEAba, ott elvileg az van kiadva, hogy mindnekit tegeznek, a 80 évest is. Az is elég fura..

2022. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
"Én 24 éves vagyok, de véleményem szerint 18-nál többnek nem nézek ki, " Itt jó eséllyel tévedsz.
2022. nov. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Policy, gondolom minden felnőtt(nek kinéző) vásárlót magáznak.
2022. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

akármi lehet.


én meg 30as vagyok ,de jóval kevesebbnek nézek ki, szinte mindenhol tegeznek, az Aldin úgy vettem észre, az új kasszások magázódnak inkább.


egyébként női kasszásnál akármi lehet: nem vagy elég jóképű neki, ismerte a másik vásárlót, összeveszett az aktuális nagy ővel.


4/6

mondjuk a kérdező azt is írta, h egy idősebb srácot meg tegezett, szóval így elég értelmetlen hozzászólásod, tudni kéne szöveget értelmezni.

2022. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Penztaroskent nekunk a jo napot egyebkent egy altalanos megszolitas, fuggetlenul attol, hogy a vasarlo hany eves. A kovetkezo uriembert lehet, hogy ismerte.
2022. nov. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 30-as vagyok, de kevesebbnek nézek ki. Az emberek többsége tegez, viszont az Aldiban pár huszonéves kasszás magáz, az egyik csak engem, nálam idősebbeket mind tegez. Őszintén szólva annyira nem veszem a szívemre, hogy egy pénztáros droid mit vergődik, de kétségtelen, hogy fura, mivel mindig udvarias vagyok és nem is ismerem. Mondjuk néha kicsit extrém az öltözködésem, lehet ezért.

De ahogy feljebb írták, nőknél sosem lehet tudni, éppen mi baja van.

2023. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!