Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gondoltok vissza a...

Hogyan gondoltok vissza a COVID-lezárásokra?

Figyelt kérdés

A kérdés apropója, hogy ma van a 2 éves évfordulója a II.hullám miatti lezárások kezdetének.

Mennyire szépültek meg azóta az emlékek a II.-III. hullmáról?

Hogyan emlékeztek vissza arra, hogy este 20 óra után nem lehetett kimenni az utcára, mindenhol maszkot kellett hordani, be volt zárva minden étterem-szálloda-vendéglátóhely, és semmilyen program, meg rendezvény nem volt mgetartva, a középiskolákban és egyetemeken pedig távoktatás volt?

Ti hogyan gondoltok vissza így 2 év távlatából erre az időszakra?



2022. nov. 11. 09:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem speciel tetszett hogy mindenhol sokkal kisebb volt a tömegnyomor.
2022. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Csomagfutár voltam pont a Covid időszakban.


Hát karanténba ennyi új ruhát meg cipőt még az életben nem vittem.

😂😂😂

2022. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tetszett. Főút mellett lakunk, nagyon jó volt a csend este.

Ezen kívül nem sokat érzékeltem belőle, nem nagyon szoktunk jönni-menni késő este.

2022. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Jó nagy baromság volt:) Nagy hűhó semmiért.
2022. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Én kimehettem 8után is,jó volt az a csend.
2022. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
A maszk borzasztó volt, a többi nagyon nem érintett, home officeban dolgoztam már korábban is. A különbség csak annyi volt most, hogy itthon voltak a gyerekek is :)
2022. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Jó sokat dugtunk az akkori párommal.
2022. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Mesterséges félelemkeltés volt hogy bele tudják erőltetni az emberekbe az oltásokat.


Még szerencse hogy jött a háború, így 180fokot vett a a média és a covid helyett jött a háborús propaganda. Különben lehet hogy már 6. vagy 7. oltást erőszakolnák az emberekbe.


Biztos sokan emlékeznek hogy ahogy kitört a háború a covid szinte teljesen eltűnt a médiából.


Pedig a covid nem tűnt el, most is ugyanúgy tombol mint tavaly, csak most senkit nem érdekel, nincsenek tömeges tesztelések így jóformán nem is tudunk róla.

2022. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 szvicsi ***** válasza:
73%

Én ugyan úgy jártam dolgozni, mint ha mi sem történt volna.

Mint Polgárőr vártam, hogy bevetnek minket is a lakosság megfékezésében, otthon tartásában is, de nem történt ez meg, így teljesen komolytalan volt a szememben az egész.

A nagy cégek sokat profitálhattak ebben a helyzetben, persze csak azok akik igazán nagyok nemzetközi szinten és hosszú távon tudnak gondolkozni.

2022. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

#8

A kijárási korlátozás (úgy emlékszem) nem tett különbséget oltott és oltatlan között, úgyhogy kétlem hogy azzal erőltettek volna bárkibe bármit.

A covid meg már a háború előtt eltűnt a hírekből, az omikronnal kb vége is lett a dolognak.

2022. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!