Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinevettek az utcán. Veletek...

Kinevettek az utcán. Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul esett... már messziről láttam, hogy ott ült az egyik parkban a padon egy 14-15 éves körüli fiú és lány.. már messziről kinéztek maguknak, mert elkezdtek sugdolózni, majd amikor közelebb értem, röhögtek csendben.. nem tudom mi volt vicces rajtam, nem mondanám, hogy rosszul voltam felöltözve, hajam se állt el.. nem értem miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni. Egész nap ezen gondolkodtam, sz-rul esett.

Az ilyeket úgy megrugdosnám, hogy észhez térjenek kicsit.



2022. nov. 11. 16:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kevés embernek adatik meg hogy soha nem taposnak bele az emberi méltóságába!
2022. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
37%
Nem, eddig még senki nem mert hogyha láttam. A hátam mögött lehet, nem tudom, és nem is érdekel.
2022. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
48%

Egy 14-15 éves bármin tud röhögni, bármikor.

Ha minden cinkos összeröhögést komolyan vennék már depresszióm lenne. :)

Senkit ne akarj megrugdosni, az kb semmire nem jó válasz.

Egy gimis tanár

2022. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
84%
Rajtam mindenhol röhögnek akárhova megyek, akár hallom akár nem
2022. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
9%
Ez mindenkivel előfordul, velem is megtörtént már. Persze, hogy szarul esett, de rázd meg magad, és felejtsd el.
2022. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
15%
Ezt csak beképzeled magadnak. A tizenévesek minden jelentéktelen dolgon röhögnek, szerintem téged észre sem vettek.
2022. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
96%
Szabolcsban élek, örülök ha "csak" nevetnek és nem kötnek belém
2022. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
40%

Igen, előfordult.


Kb. 19-20 évesen, vizsgaidőszak közben holtfáradt egyetemistaként, két nagy szatyornyi könyvvel és jegyzettel utaztam épp a vonaton egy kemény szóbeli vizsgára, amitől rettegtem. Vizsgához öltözve, de nem kicsípve magam. Valószínűleg holt fáradtnak és elnyűttnek is tüntem, kb. mint egy sétáló zombi.


Volt a vonaton egy nálam 1-2 évvel fiatalabb lány (még ált.suliból látásból ismertem, tehát tudtam, ki ő, de sosem beszéltünk), full kisminkelve, szűk szoknyában, testhez simuló póló, amúgy is olyan kis modell alkat volt, és mindig nagyon oda is tette magát enyhén hiányos öltözetben... Látszott, hogy neki az volt a lényeg, hogy baromira kicsinosítsa magát. Ment épp a Nyugatiba a Westendbe plázázni.


Hangosan megjegyzést tett rám a hozzá hasonló barátnőinek, hogy "Ez meg hogy néz ki? De gáz! Fúj." És kinevettek.


Ott helyben rosszul esett, de aztán rájöttem pár év múlva, hogy most már fordítva lenne: én nevethetném ki őt. Mondjuk én ilyet nem csinálok. De eltelt azóta 18 év, neki van egypár gyereke (nagyon cukik amúgy a fotók alapján), akiket egyedül nevel, mert elvált. A szóbeszéd szerint nem nagyon tudja megtartani a munkáit, így hol kasszás a közértben, hol árueltöltő egy másik helyen, hol épp a postán van... Közel nem modell alkat már, és nincs is kikenve-kifenve soha. Kb. 10 évvel idősebbnek néz ki nálam.


Szerintem már bánja, hogy így alakult, nem tanult semmit, csak plázázott meg "pasizott" fiatal korában, és mindenkit kinevetett, aki nem volt akkor épp "menő", meg "szép".

2022. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Hát ha rám néztek, utána szépen összesúgtak, utána megint vissza rám és röhögtek, nem tudom nem azt képzelni hogy nem engem röhögtek.. biztos én vagyok akkor a hülye :D
2022. nov. 11. 17:44
 10/44 anonim ***** válasza:
14%

9: de nem érted, hogy ezt csak te képzeled?? Ez egy kis üldözési mánia...

Más mentális problémád nincsen?

A szomszéd néni ugyanígy elmeséli, hogy esténként a redőny mögül az ucáról figyelik őt....

2022. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!