Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy akinek a...

Hogy lehet hogy akinek a szülei dolgos szorgalmas emberek és így is nevelték egy lusta disznó lett felnőt korára?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy mindent alá tettek, mindent megcsináltak neki és neki soha nem kellett tennie szinte semmiért, gyakorlatilag beleszoktatták a lusta disznó szerepkörbe. Ha nem szolgálták ki, akkor csak szimplán lusta disznó, mert megteheti, mert nehéz neki nem annak lenni.
2022. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Az én szüleim ilyenek. Abban lelik örömüket, hogy minél jobban beledöglenek a munkába. Már nyugdíjasok, és most is arra büszkék, hogy pl. mekkora fát hazacipeltek, meg milyen nehéz volt, és ezzel spórolni tudnak. Pedig tök gazdagok. Nekem elegem lett ebből az egészből, meg nem is értem, minek kellene fizikai munkába beledöglenem, akkor minek tanultam? Szellemi munkát szívesen végzek bármennyit, de fizikait nem. Utálom és nem is bírom.
2022. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán pont azért,mert a teljesítménycsászárok tönkre tették.

Sok kontrollmániás szülő van,sok példa van erre.

2022. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden ember lesz olyan,mint ahogy a szülei nevelik.Ez ilyen dolog,mindenki más típus,más dolgok hatnak rá.Na meg az is lehet amit már írtak,hogy pont a szülők túlbuzgósága miatt lesz elege.
2022. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!