Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, ami most a legjobban...

Mi az, ami most a legjobban aggaszt ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A pszichés állapotom. Itthon úgy kell viselkednem, mint akivel minden rendben van, de közben állandóan rettegek. Úgy érzem magam, mint amikor gyermek voltam, kiszolgáltatva apja undorító hajlamainak. Attól tartok, hogy bejön újra a szobámba, pedig már anyukámmal élek és már régóta nem láttam.
2022. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kitartást kívánok mindenkinek!🥺


Túlvállaltam magam.

Dióhéjban: eltűnt a szabadidőm, és már egy ideje az alvási időmből csippentek le, hogy végezzek a kötelezőkkel. Emiatt viszont szinte állandóan álmos, fáradt vagyok, így több a kávé is, mint kellene (a lehető leggyengébbet iszom, inkább kávéstejnek kellene hívni), ez pedig kezdi felerősíteni a szorongásom. Ami ma ráadásul szúró szívvel jelentkezett. Úgyhogy, tartok a következő hetektől, mert azok 2x olyan húzósak lesznek, mint amik mögöttem vannak. És félek, hogy egy rakat határidőből kicsúszok.

2022. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!