Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hasonló gyerekkorom volt...

Ha hasonló gyerekkorom volt mint Jeffrey Dahmernek, én is olyan leszek majd mint ő?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban előfordult, hogy állatokat öltem. Általános iskolában fegyelmi tárgyalásom volt, középiskolában ittam tanórán. Tizenhét évesen a rendőrségre is bevittek, rabosítottak. Nem sokat voltak jelen a szüleim az életemben, jelenleg is sokat vagyok egyedül, nincsenek barátaim. Csak nagyon ritkán vannak erőszakos gondolataim.

2022. nov. 14. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Biztosan olyan leszel.

Javaslom, keress egy orvost, ébredj fel végre és nézz körül magad körül.

2022. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
91%

Szia!


Nem gondolnám, nyilván ott traumák is voltak, (válás a szüleinél például, lehet, hogy az is rátét, hogy meleg.

2022. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
nem. ez azért biztos, hogy több összetevős dolog. mondjuk az nem ártana, ha megpróbálnál változtatni az életeden. kereshetnél egy jó pszichológust is.
2022. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Dahmer szexuális indíttatásból gyilkoló homoszexuális volt, aki elsősorban akarat nélküli "zombit" akart csinálni az áldozataiból, majd miután ezt nem sikerült elérnie lobotómiával, megszabadult tőlük. A megcsonkított tetemek látványától jött izgalomba, és evett is belőlük. Az ilyesmi szerencsére elég ritka beteg állapot, látatlanban arra fogadnék, hogy nem vagy a közelében sem ekkora problémának.
2022. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem nem, félre értesz.

Sok mindenkinek van/volt nehéz sora, mégis jut valamire.

Miért hasonlítod magad barkihez?

Ha magadba roskadsz és keresed az ok-okozati összefüggéseket......

sokra nem mész vele, maximum a pszichiátriáig.


Keress egy orvost aki segít és légy kitartó.


Szia!

2022. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
74%
2-es vagyok. Szerintem igen, 3-as javaslata is szóba jöhetne!
2022. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál, ott egyéb skizofréniát (F2080) állapítottak meg, persze nem mondtam el nekik mindent. Még ígyis írtak fel antipszichotikumot, de nem szedtem be. Azt se mondtam el nekik, hogy vonzanak az emberi csontok, úgy tudom Dahmer is azokat raktározta.
2022. nov. 14. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
de miért nem akarod, hogy jobb legyen? miért nem szeded a gyógyszert?
2022. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Reagilat kaptam, bevettem egy szemet belőle, de olyan szinten elnyomott agyilag, hogy az brutális. Lehúztam a WC-n az összeset.
2022. nov. 14. 21:55
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Jeffrey Dahmer nem skizofrén volt. Borderline-os volt, emellett pszichotikus és skizoid személyiségzavarja volt. Pont mint nekem. Még nem öltem meg senkit.
2022. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!