Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit válaszolnál? ha egy...

Képernyőkép kérdése:

Mit válaszolnál? ha egy hajléktalan azzal keresne fel hogy 50 éves nincs semmilye, utcán alszik munkája sincs koldulásból él S egyetlen jó tulajdonsága, hogy nem alkoholista Viszont most nyert ötmillió forintot.

Figyelt kérdés
És az lenne a kérdése, hogy most mit kezdjen vele mert nagyon sok pénz, De ahhoz hogy lakást vegyen nagyon kevés...
2022. nov. 15. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Segítenék neki tanácsokkal.
2022. nov. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi idős, mennyire képzett, mennyire egészséges, mennyire ambíciózus, mik a kilátásai a jövőre nézvést, van-e családja akik felé még elkötelezett, van-e tartozása, van-e kilátásban ingatlan amit megörökölhet. Sok mindentől függ.
2022. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez rajta áll. Azt tudom, hogy én mit kezdenék vele, de az nem biztos, hogy neki kielégítő. Én kivennék belőle egy olcsó szállodai szobát egy hétre, ezidő alatt rendbeszedetném magam, elmennék fodrászhoz, vennék pár jobb ruhát, kivakarnám magam a dzsuvából. Utána elkezdenék olcsó albit keresni hosszú távra, mondjuk fél évre, ahova be is tudom magam jelenteni. A kaució és a többi szerintem meglenne maximum 1 millióból. Utána elkezdenék állást keresni, mindegy, hogy milyet, csak valami legyen. Aztán gondolkodnék azon, hogy a maradék pénzt mibe fektessem. Valószínűleg bevállalnék egy képzést levelezőn vagy estin, munka mellett és a többit betenném a bankba.
2022. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Zártkerteket árulnak ennyiért. Nem budai villában kell gondolkodni.
2022. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezeknek a totál értelmetlen mese habbal-szerű kérdéseknek mi értelme van, áruljátok már el!
2022. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hat tud venni alberletet es mehet dolgozni
2022. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez ott bukik el hogy albérlet és bármilyen állás mellett az fog történni ahogy az öt milliója lassabban fogy mint nélküle. Jobb mintha gyorsabban fogyna, oké, itt tart, de innen hova tovább?
2022. nov. 15. 08:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Kettes az alaptörténet nem mese habbal, hanem néha megtörténik, a probléma inkább az hogy a folytatása az szokott lenni hogy a pénz előbb utóbb elveszik mintha nem is lett volna
2022. nov. 15. 08:59
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

"Ez ott bukik el hogy albérlet és bármilyen állás mellett az fog történni ahogy az öt milliója lassabban fogy mint nélküle. Jobb mintha gyorsabban fogyna, oké, itt tart, de innen hova tovább?"


Miért? Bérel egy szobát 70+rezsiért maximum (egy átlagos albérlet egy társbérlővel Budapesten kb ennyi), 200 körüli bérrel, ami Budapesten egy teljesen reális összeg alja munkakörben, már bőven fenn tudja tartani magát.

2022. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

3-as!

Hogy a hajléktalan szállón kivakard magad, hogy normális ruhát szerezz, egy fillér se kell. Vannak, akik onnan járnak dolgozni.


Először is betetetném vele a bankba, valamilyen értékpapírba, hogy ne tudják tőle ellopni, kicsalni. Munkahelyet szereznék neki.

2022. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!