Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A részleges ignorálás mennyire...

A részleges ignorálás mennyire fejt ki súlyos következményeket az emberen?

Figyelt kérdés
Ne bántsatok, tudom, jobb lenne nekem mielőbb kizárni az életemből az adott személyt, de elérte, hogy szeressem, mert mindig kedves velem, viszont a legfontosabb személyiségi vonásaimat, tulajdonságaimat hagyja figyelmen kívül (azt is tudom, hogy egy másik ember miatti féltékenység miatt), és szeretnék ebből kimászni, nem tudom mennyi idő míg jobban leszek, vagy teljesen elfelejtem.

2022. nov. 15. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudnám, mi az a "részleges ignorálás", és most mi is a kérdés, hogy kin fejt ki milyen hatást, talán előrébb lennék...
2022. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szoval van akinek bejossz?

Ha ignoralod, teljesen kerulni fog.

2022. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ignorál, csak bizonyos tulajdonságaimat, amiktől saját magam vagyok, így nem önmagamként kezel, hanem az általa nem figyelembe vett tulajdonságok szerint, mintha egy üres ember lennék, értéktelenül.
2022. nov. 15. 09:02
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nem teljesen ignorál, csak bizonyos tulajdonságaimat"

. Ezt miből szűrted le?


"mintha egy üres ember lennék, értéktelenül"

. Minden tulajdonságod hozzád tesz valamit. És ha ő más tulajdonságaidat értékeli benned, mint Te magad, akkor nem tart értéktelennek.

2022. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak a pozitív tulajdonságaimat hagyja figyelmen kívül.
2022. nov. 15. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Te egy kib#szott kretén vagy, semmi több. Lehet azért "ignorálja a pozitív tulajdonságaidat", mert nincsenek olyanjaid.
2022. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"Csak a pozitív tulajdonságaimat hagyja figyelmen kívül."

. Még egyszer: ezt honnan veszed?

2022. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem zárod ki teljesen az életedből, akkor soha nem leszel jobban. Ha kizárod, akkor max pár hónap és rendbejössz. A te életed, úgy cseszed el ahogy akarod, ha gyenge akarsz lenni, akkor legyél.
2022. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De mégis hogyan hagyja figyelmen kívül a pozitív tulajdonságaidat? Kritizál? Ítélkezik feletted, vagy mit csinál pontosan? Nem túl egyértelmű a megfogalmazásod...
2022. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"a legfontosabb személyiségi vonásaimat, tulajdonságaimat hagyja figyelmen kívül" mik ezek a tulajdonságok? és hogyhogy figyelmen kívül hagyja?
2022. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!