Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szabadulhatnék meg ettől...

Hogy szabadulhatnék meg ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 7 évben szinte minden nap gondoltam rá, hogy megölöm magam. Csak az elmúlt néhány hónapban javult a helyzet. Az osztálytársaim gyakran átvertek, kigúnyoltak, kinevettek, kizártak a társaságukból főleg akkor amikor a legjobban lett volna szükségem a társaságra. Röviden egyedül voltam öngyilkos hajlamokkal. Néha még most is előjön ez az érzés pedig vannak barátaim. Imádom a sorozatokat de, szinte képtelen vagyok rávenni magam hogy megnézzem ha van benne szó: magányról, szerelemről, depresszióról, barátságról vagy sötétebb hangulatú. Nagyon szívesen megnéznék néhányat de félek, hogy visszaesek de tudom hogy nem élhetek úgy hogy egy számomra ilyen fontos részt kizárok az életemből.

2022. nov. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg függetlenül boldog lenni. Az ilyen patkányok véleményét sz.rd le
2022. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rég nem abba az osztályba járok. Az a baj, hogy egy rahedli sorozatot nem tudok megnézni mert félek hogy visszaesek és nem így szeretnék élni
2022. nov. 15. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem sorozatot szeretnél nézni, de mégsem mert akkor öngyilkos gondolataid vannak?🤔
2022. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Minden történés végeredményét a te rá adott reakciód adja.
2022. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!