Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavar amikor tudja,...

Mást is zavar amikor tudja, hogy csak a pénzéért kedvesek vele?

Figyelt kérdés
Nyaraláskor, étteremben, üzletekben, bármilyen más szolgáltatónál.
2022. nov. 17. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem, mert a pénzemért sem kedvesek. Mondjuk nincs is túl sok. 😅
2022. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Mire elküldtem a kérdést nekem is pont ez jutott eszembe, hogy pénzért sem, akkor sztornó :D

2022. nov. 17. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szolgáltatónál nem. Nem is feltételezek mást, minthogy ő fizetésért dolgozik.

Az a legidegesítőbb amikor valaki nem képes korrekt lenni úgy, hogy szolgáltatást nyújt embereknek. Az ilyen ember ne dolgozzon emberekkel.


De pl egy prostit pont emiatt nem tudok elképzelni sem. Márminthogy én valaha is prostizzak, élvezzek olyasmit. Mert amikor egy pincér vagy valamilyen kiszolgáló kedves az okés, de a prosti konkrétan olyan dolgot próbál szimulálni aminek pont az a lényege, hogy nem érdekből történik. "barátnő feeling", áll pár hirdetésben... de mitől az, ha egyszer pénzért megy?:D Hogy tud valaki önzetlenül kedves lenni, ha pont érdekből van ott?:D Ez nem barátnő feeling. Ebből viszont az ered számomra, hogy ha én valaha prostiznék, akkor a prosti tárgkyént lenne kezelve, mivel a testéért fizetek. De ahhoz meg nincs gyomrom, hogy egy embert tárgkyént hasnzáljak.


Minden egyéb átlagos szolgáltatásnál nem zavar. Mondjuk kedvességet nem is várok el, inkább legyen korrekt, mint kedves.

2022. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy gyrosos helyen az egyik csaj oylan kis kedves volt mindig, váltottunk is pár mondatot, ha utcán összefutunk köszönünk egymásnak stb. gpndoltam bejelölöm facen.... a legnagyobb lendülettel nyomta ki hogy "nem ismer" és nem az első ilyen esetem már ez. nem méltatnak annyira hogy felvállalják az ismertséget? nem tudom
2022. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!