Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy alkoholista...

Miért van az hogy alkoholista szülő fiai engem különösen szimpatikusnak találnak? Osztálytárs, szívbéli jóbarát, bicikliző haver, kezdetleges párkapcsolat (csak csók), tényleges párkapcsolat szerelemmel, idegesítő zaklató haver, minden bejátszott.

Figyelt kérdés

Hogy lehet ennyi ilyen az életemben? A nőnemű barátnőim családjai teljesen normálisak, az én családom egy része nem túl normális, de alkoholizmus az sehol sincs benne. A tesómnak se úgy alakult, hogy valaha alkoholisták gyerekeivel sikerült volna találkoznia (ugye ez sose azonnal derül ki csak később nálam is), nem találják be.

Nekem viszont lépten nyomon ott vannak. Nagyon nyomasztó. Csak tudnám mi lehet az oka és mit kezdjek ezzel.



2022. nov. 17. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetés? Család? Sötét titok véletlen.
2022. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alkoholistak altalaban flegmatikusok. Keptelenek vmin valtoztatni. Inkabb homokba dugjak a fejuket. Valszeg te kolerikus vagy.


F Littauer: Szemelyisegunk rejtett tartalekai c konyvet olvasd el es igazolni fogja az allitasom!! Meg minden t megmagyaraz az eletedben!!

2022. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megkeresem
2022. nov. 17. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja de nagyon tudnak ám sírni. De lehet hogy az csak a látszat. Tiszta szélsőséges némelyikük.
2022. nov. 17. 16:45
 5/6 A kérdező kommentje:

2-es

[link]

ezt találtam ez jó leírás?

2022. nov. 17. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam, inkább a melankolikus-szangvinikus páros lehetünk, az is lehet szerinted?
2022. nov. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!