Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú osztálytárssal hogy lehet...

Fiú osztálytárssal hogy lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Emberek segítség!!!! Fiú osztálytárssal hogy lehet barátkozni?Nem nagyon beszél lányokkal,nem tudom mivel menjek oda hozzá! Ötlet,tipp?

(Ilyen agyalkozásos, mikulásos

karácsonyos húzás!)



2022. nov. 17. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Segítsen leckeírásban.
2022. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyire gázos, én megkérném az egyik jófej tanárt, hogy szánjon 10 percet az órából arra, hogy megkérdezi az osztályt, ki mire vágyik karácsonykor. Még ha valaki azt is mondja, hogy PSP, ha a tanár rákérdez, hogy milyen játékot szeretne hozzá, te már azzal tudnál mit kezdeni (nem azért, hogy a játékot megveszed, csak valami fancucc, vagy egyedi ajándék, rajz, akármi). Vagy ha azt mondja, hogy semmit, akkor máshogy közelítene nála a témához.


Barátkozni meg undorító dolog lenne csak azért, hogy aztán a húzás után letojd a fejét.

2022. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én húzás után nem akarom letojni őt, mert tetszik. Köszi a válaszokat! :))
2022. nov. 17. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni kell vele, akkor hamar kiderül minden.

Az egyik téma lehet a lecke.

De ha tetszik, egyébként is vehetsz neki valamit, pl. egy sütit a büfében.

2022. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem baratkozni akarsz hanem osszejonni 😀 Deritsd ki te is bejosz e neki 🤷 bar az latszik altalaba
2022. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!