Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rossz az a valaki homofób?

Miért rossz az a valaki homofób?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 12:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%
Mert olyasmi miatt utálsz másokat, amiről nem tehetnek és amivel nem ártanak másoknak. Mintha utálnád a nőket, csak mert nők vagy a mozgássérülteket, csak mert mozgássérültek.
2022. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%
Mert nyomorékság ezért bántani embereket. Kb olyan, mintha a balkezeseket utálnád.
2022. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
13%

11


Nem, nem jön ki. Attól még a többség még mindig heteroszexuális.


Nekem teljesen mindegy, az ilyen attitűdtől mint amilyen neked is van igazából csak még többen fogják utálni ezt a kasztot:)

2022. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
Légy az, a kutyát nem érdekli, csak ne bántsd őket. Egy színesbőrű sem tehet arról, hogy színesbőrű testbe született.
2022. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
10%

11


Szerinted minden filmnek a cigányságról kell szólnia, mert a lakosság 1 része cigány származású? Legyen minden színész cigány, ahol a végén 2 homokos cigány összeházasodik, erre biztosan nagyokat tudnál élvezni ezek szerint.


Én elhiszem hogy szatyorban éled az életed, de legalább az ilyesfajta agymenéseid tartsd meg magadnak.

2022. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Mert az utálat tárgya hátrányt szenvedhet olyan dolog miatt, amin nem tud változtatni, és nem is árt senkinek.
2022. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
56%
De mit értesz homofob alatt?
2022. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

#9: "Én például nem vagyok homofób..."

De az vagy, különben nem mindenben csak ezt látnád meg, nem magyaráznád bele, hogy minden erről szól.

2022. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
33%
Csak előbújik a homofób illetőből a mélyen rejtett vágya!
2022. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!


Ha melegnek születsz, és utálod a melegeket, akkor utálod saját magadat is? Mondani fogsz magadnak olyanokat, hogy f.szopó b.zi? Köcsög? Megnézném 😁


Olyat se szokás látni, hogy egy homokos mondja a heterónak, hogy te kis pinanyaló, csecsszopó heteró.


Hogy kivel b-szik, szexel, az rá tartozik. Esetleg ha rád akar mászni egy (nem fog megtörténni), akkor megmondod neki, hogy bocsi, de én a pinát szeretem, ennyi.

2022. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!