Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy fiatal felnőtt srác nagyon odavan a macskákért?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ebből áll a személyiségem, sőt... De nagyon szeretem a cicusokat, szeretek velük lenni, simogatni a kis szőrös testüket 😂

Ha meglátok valahol egy cicát elég nehéznek tartom leküzdeni a vágyat hogy odacsalogassam és megsimogassam (nyilván azért nagyon szakadt kóbor cicákat nem nyalok körbe)

Alapvetően lányokhoz irányul a kérdésem, de szerintetek ez gáz? Mármint gáznak, bénának tartjátok hogy egy srác pl odavan a macskákért?



2022. nov. 20. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, kissé gáz
Eléggé gáz
Szerintem okés
Csak ne vidd túlzásba
Meow
51 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Keress egy oroszlán barátnőt! Az is cica :p :DDD
2022. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
99%
Egyáltalán nem gáz! Szerintem nagyon aranyos tud lenni egy fiú ahogy cicát babusgat! Ez csakis egy jószívű emberre utalhat. :)
2022. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartom gáznak, de én kutyás vagyok, rettenetesen idegenkedem a macskáktól, nem tudok velük bánni és ezért úgy néznek ki, mint akik gyűlölnek. :( Nem hiszem, hogy kompatibilisek lennénk.
2022. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a parom is szereti oket, kuldjuk egymasnak a vicces videokat mindig, illetve van is egy macskank, de en orulnek, ha ennel is extremebben szeretne oket es nem banna, ha lenne meg nehany :D De sajnos “nem enged” egynel tobbet.
2022. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy haveromnak nyolc macskája van. Nem lehet gyerekük. Ebben élik ki magukat.
2022. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem vonzo es kifejezetten figyelemfelkelto egy allatokert rajongo ferfi.
2022. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#1 Ilyen szempontból még nem gondoltam erre, de amúgy igazad van 😅

Bár azért ez elég komoly szűkítő feltétel, szóval inkább véletlenül legyen az.


#2 Hát, max próbálok az lenni, de köszönöm.


#3 Hát vannak goromba cicák, de vannak barátságosabbak is, mint a kutyák között is. Nem mindegyikkel tudod megtalálni a "közös hangot".

Kellett volna egy olyan opció is hogy "kutyás vagyok, ments ki innen" 😂


#4 Pedig a boldogság a cicák (kutyák, vagy ki milyen állatot szeret) négyzetével arányos. Na meg a beléjük fektetett energia is 😅


#5 Huh, na azért az már komoly szám, biztosra mentek hogy senki ne maradjon cica nélkül 😅


#6 Akkor is ha ez állattípusra nézve szelektív?

2022. nov. 20. 11:26
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Én 27 vagyok, de nagyon szeretem a macskákat. Nem is szégyellem, az utcán is képes vagyok megállni megsimogatni egy kóbor állatot bárki előtt, nemhogy a sajátomat. Akinek ez gáz, az bekaphatja én úgy vagyok vele. 🤷🏻‍♂️
2022. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Az lenne a nagyon gáz, ha nem így viszonyulnál ilyen imádnivaló lényekhez.
2022. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát én 31/F vagyok mégis imádom őket :D Mióta az eszemet tudom szeretem őket, sőt születésem óta nem volt egy olyan év sem hogy ne lett volna macskánk/macskám.
2022. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!