Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincsennek érzéseim emberek...

Ha nincsennek érzéseim emberek, állatok iránt, akkor szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, csak érzéketlen.
2022. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Legalább az állatokat szeresd.
2022. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Agyi rendellenesség, vagy narcisztikus vagy, vagy pszichopata. Isten őrizze tőled a teremtményeket. Nehogy gyereked legyen, mert tönkreteszed.
2022. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy antiszociális személyiségzavarod van (pszichopátia). Ha úgy érzed, hogy soha nem is voltak érzéseid, akkor érdemes elmenned pszichiáterhez/pszichológushoz, ott ki tudják deríteni.

A pszichopátia nem feltétlenül okoz bűnözői magaviseletet, vagy másokkal szembeni kegyetlen életstílust, a törvények állandó semmibevételét, ha a gyerekkori családi és baráti közeg olyan volt, amik nem sarkallták erre az embert.

James Fallon: A pszichopátia belülről című könyve pont erről szól. Ő egy agykutató pszichiáter, aki felnőtt korában eszmélt rá, hogy mindig is pszichopátiás tünetei voltak, és fiziológiailag is olyan az agya. Tehát pszichopata, aki normális, társadalomba beilleszkedett életet él, nem okoz sem magának, sem a környezetének problémát ezzel.

Tehát érdemes szakembert felkeresni, hogy pontosan mi lehet az oka annak, hogy te így "nem érzel". Nem feltétlenül ez lehet az oka, csak egy ötlet volt.

2022. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Így van. A pszichopatánál sokkal nagyobb veszélyt jelent a hatalom számára a gondolkozó ember.


A pszichopata is veszélyes, de általában előbb megcsinálja a hülyeséget, hogy bármit is árthatna nekik. Meg amúgy is, jó, ha megtartanak párat, lehet kivel ijesztgetni a népet.


De egy okos ember, aki ráadásul nem is pszichopata, és be tudna illeszkedni, az nagy veszélyforrás a hatalomnak.


Jó pár ember a történelem során csak jót akart a népének, és most pszichopatának van beállítva. A népirtó, pénzéhes, a társadalmat genetikailag manipuláló, elkorcsosító emberek által.

2022. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy antiszociális személyiségzavarod van (pszichopátia)."


Az lehetséges, mert zűrös gyerekkorom volt, még rabosítottak is egyszer.

2022. nov. 20. 17:50
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Ez a falusiak többségére igaz, akik szerint buli egy disznóvágás
2022. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Engem is rabosítottak. Mondjuk én se szeretem az állatokat. Csak ők engem és nekem az elég:)


Viccet félretéve: ez szociális magatartás és meg lehet tanulni. Az állatokat is.

2022. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

7-es!

Igaz, hogy a disznóvágás jelentősége, értéke, a karácsonyhoz, egyéb ünnepekhez hasonlóan nagyon megváltozott, de az állatok, vagy emberek iránti érzésekhez nincs köze.


Kérdező! Két lehetőség van. 1. beteg vagy, 2. vannak érzéseid (lennének) csak elnyomod.

2022. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
9 már hogy ne lenne köze omg
2022. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!